Magda Gessler utknęła w korku na S8. Jej wpis wywołał burzę w sieci, internauci byli bezlitośni

2021-04-20 21:11 Alicja Guz
Magda Gessler
Autor: Instagram

Tragiczny wypadek na S8 wprowadził we wtorek niemałe zamieszanie na trasie. Przez kilka godzin droga w stronę Poznania była zablokowana. Kierowcy utknęli w ogromnym korku. Wśród nich była również gwiazda stacji TVN, Magda Gessler. Znana restauratorka pożaliła się w mediach społecznościowych swoją nieciekawą sytuacją. Niemal natychmiast pod jej wpisem pojawiła się fala komentarzy. Użytkownicy Facebooka mocno skrytykowali jej zachowanie. Czym tak bardzo naraziła się swoim fanom Magda Gessler?

Około godz. 13:51 doszło do tragicznego wypadku na trasie S8. - Zderzyły się ze sobą ciężarówka i BMW - informowała st. sierż. Gabriela Putyra, z Komendy Stołecznej Policji. W wyniku uderzenia doszło do samozapłonu ciężarówki. Niestety, nie obyło się bez ofiar. Gdy TIR uderzył w bariery energochłonne i obalił się, kierowca wypadł z kabiny. Jego życia nie udało się uratować, zmarł na miejscu. Dwie osoby z aut osobowych biorących udział w zdarzeniu zostały ranne.

Wypadek spowodował kompletny paraliż trasy S8 w kierunku Poznania. Kierowcy utknęli w ogromnym korku. Policja wyznaczyła objazdy. Zmieniły się również trasy kursowania komunikacji miejskiej.

"Z powodu zdarzenia drogowego na alei Obrońców Grodna (S8) pomiędzy Powstańców Śląskich – Lazurową w kierunku Poznania występują utrudnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w rejonie Bemowa, Żoliborza, Bielan, Żerania oraz Bródna – tj. linii kursujących przez most Grota-Roweckiego – 112, 132, 134 156, 186, 326, 414, 518, 705, 735, E-9.

Rekomendujemy korzystanie z alternatywnych tras oraz środków transportu publicznego – w szczególności pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej linii S3, S9 oraz Kolei Mazowieckich. Wdrożone zostało honorowanie wszystkich biletów ZTM na trasie Warszawa Toruńska – Warszawa Gdańska – Warszawa Zachodnia (peron 8)" - informował Warszawski transport publiczny.

Wśród zniecierpliwionych kierowców stojących w korku była również Magda Gessler. Znana restauratorka postanowiła pożalić się na zaistniałą sytuację w mediach społecznościowych. "I jak tu dojechać ma kuchenne? Wawa zablokowana…?" - napisała rozżalona na Facebooku.

Niemal natychmiast na gwiazdę stacji TVN użytkownicy Facebooka wylali wiadro pomyj.

"Yyyy od rana trąbią, że w stronę Poznania S8 zablokowana. Zginął człowiek więc szybko przejezdna nie będzie trzeba też zgliszcza posprzątać" - napisała jedna z osób.

"Ktoś zginął więc nie gwiazdorz kobito…" - skomentował ktoś inny.

"W obliczu takiej tragedii, która miała miejsce. To Pani post jest niesmaczny !!!" - wyraziła swoje zdanie jedna z mieszkanek Warszawy.

"Serio? Zginął człowiek, a Pani ma problem, bo trzeba w korku postać? Strasznie to smutne" - napisał ktoś inny.

Potworny wypadek na trasie S8 w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze