Magda Gessler wyjdzie znowu za mąż - za Waldemara Kozerawskiego

2010-11-10 16:10 raf

Magda Gessler (57 l.) pomimo tego, że ma za sobą już dwa małżeństwa, niedługo oficjalnie po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu. Znana restauratorka pochwaliła się, że w marcu pobierze się ze swoim wieloletnim partnerem Waldemarem Kozerawskim.

Gessler niedawno w programie TVN "Między kuchnią a salonem" wyznała, że jej związek z Kozerawskim nie jest zalegalizowany.

- Nasz ślub był nielegalny. To znaczy, że mieliśmy wesele, ale bez formalnego ślubu - wyznała restauratorka, która teraz planuje prawnie zalegalizować związek. Jest jednak problem, Gessler mieszka w Warszawie, a jej wybranek w Toronto. Ale na to też mają rozwiązanie.

Przeczytaj koniecznie: Magda Gessler nie płaci pracownikom?

- Do Waldemara latam raz w miesiącu i on też przylatuje do Polski raz na miesiąc. W sumie w ciągu siedmiu wspólnych lat poleciałam do Kanady 89 razy, on do Polski 94 - wyznała. - Zawsze jak odwiedzam Waldemara w Toronto, on wita mnie z bukietem białych róż. Cały czas jest pierwsza randka - dodała Gessler.

Wiadomo już gdzie odbędzie się ceremonia zaślubin. Gessler wymarzyła go sobie w cerkwi.

- Ślub w cerkwi to najpiękniejszy obrządek, jaki w życiu widziałam. Jestem oczarowana kulturą prawosławną. Mam w głowie słowa, kolory, nastrój. Chcę teraz to wszystko odtworzyć w marcu 2011 roku na moim ślubie. Jestem spokojna, bo wiem, że poślubię miłość mojego życia - wyznała Magda tygodnikowi "Rewia".

Para po zalegalizowaniu małżeństwa nie zamierza jednak mieszkać w jednym miejscu. Kozerawski jest lekarzem pierwszego kontaktu, bardzo lubi swoją pracę i pacjentów, dlatego nie chce opuszczać domu za oceanem.

Najnowsze