Magda Gessler zdradziła mroczną tajemnicę z dzieciństwa. "Bito mnie po..." STRASZNE!

2021-04-03 22:49 Piotr Lekszycki
Magda Gessler
Autor: Instagram

Magda Gessler zdecydowała się na szczere wyznanie z dawnych lat. To straszne, co powiedziała słynna restauratorka w programie "Drugie śniadanie mistrzów" w TVN24. Magda Gessler zupełnie niespodziewanie zdradziła mroczną tajemnicę z dzieciństwa. Chodzi o jedzenie, ale nie tylko. - Nie wolno było jeść mi chleba, bito mnie po rękach - powiedziała celebrytka. To jednak nie koniec. Co jeszcze ujawniła Magda Gessler w TVN24?

Magda Gessler zdradziła mroczną tajemnicę z dzieciństwa! Nie wiadomo, czy jej rodzinie spodoba się to szokujące wyznanie. Brzmi ono naprawdę przerażająco! - Nie wolno było jeść mi chleba, bito mnie po rękach. Ja byłam bardzo szczupła, tak jak Lara (córka restauratorki - red.). Mama do mnie mówiła, że jeżeli schudnę kilogram, to będzie mi płaciła za kilogram schudnięcia tyle, ile się płaciło za kilogram cielęciny - tak wspominała dawne lata Magda Gessler. Celebrytka w dzieciństwie nauczyła się czegoś jeszcze - niezjadania posiłku do końca. - Babcia kazała nam wszystko jeść, do ostatniego kęsa, a mama kazała zostawiać jedną czwartą na talerzu – to było eleganckie - tłumaczyła słynna restauratorka. W tym samym programie ciekawą historię ze swojego dzieciństwa opowiedział kolega Magdy Gessler z branży - kucharz Robert Makłowicz. - Nie wolno było mówić do mojej babuni "babcia”" bo, jak ona twierdziła, babcie są w klozetach. Rodzice z dziadkami rozmawiali ze sobą po francusku, gdy chcieli, żeby dzieci nie zrozumiały - zdradził. 

CZYTAJ TEŻ: Po latach wyszła prawda o relacjach Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza! Teraz już każdy wie

Na szczęście dziś Magda Gessler może już jeść to, na co tylko ma ochotę. Bywa jednak bardzo wybredna, co widać choćby po jej występach w "Kuchennych rewolucjach". 

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Socha prawie NAGO maluje pisanki! Bardziej szokującego świątecznego zdjęcia nie zobaczycie

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze