Magda Gessler zostawiła męża. W tle koronawirus

2020-03-25 13:34 d
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski
Autor: AKPA

Magda Gessler (67 l.) swój czas dzieli między Polskę, a Kanadę gdzie mieszka jej mąż. W obliczu ostatnich wydarzeń, gwiazda TVN zdecydowała, że na czas pandemii będzie mieszkała bliżej swoich dzieci. Oznacza to jedno - długie rozstanie z ukochanym Waldemarem.

Magda Gessler wspiera akcję #zostańwdomu i zachęca wszystkich, by w tym trudnym czasie nie opuszczali swoich mieszkań. Ona sama zmuszona była zrezygnować z pracy na planie "Kuchennych rewolucji". Czas w domu spędza aktywnie - jak powiedziała w jednym z wywiadów - sprząta, przygotowuje się do Wielkanocy, robi porządek w garderobie.

Garderoba Gessler robi wrażenie. Co za przepych!

Niestety, w tych trudnych dniach obok gwiazdy TVN nie ma jej ukochanego męża Waldemara, który na co dzień mieszka w Kanadzie. "Chciałam być z całą moją rodziną. To była trudna decyzja, bo mój mąż jest w Kanadzie" - powiedziała w rozmowie z TVN24. W Polsce mieszkają dzieci restauratorski: Lara i Tadeusz. Syn stara się być blisko mamy. "Ugotował dla mnie zabójczą pastę. Kolacja z rąk Tadeusza to było moje marzenie od wielu dni. Ciągle nie mieliśmy czasu" - napisała na swoim Instagramie.

Najnowsze