Magda Gessler: Zrobiła z kelnerów kucharzy i pomoce kuchenne

2021-04-21 4:47 pam
Magda Gessler
Autor: Facebook Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler (68 l.), która jest właścicielką kilku restauracji zapewnia, że mimo kryzysu spowodowanego pandemią nie zwolniła żadnego z pracowników. Niektórzy musieli się nieco przekwalifikować, ale zachowali pracę.

- Ten czas nie jest zmarnowany. Ja nikogo nie zwolniłam. Wszyscy są w pracy, choć robią zupełnie inne rzeczy niż robili przedtem. Mówię szczególnie o ekipie, która nie zajmuje się kuchnią - opowiadała gwiazda „Kuchennych rewolucji” na Festiwalu Pracy.

- Te osoby, które wcześniej były na sali i podawały, w tej chwili gotują i uczą się gotowania i to jest bardzo fajne. Kelnerzy od kuchni zazwyczaj są oddaleni, ale w tym momencie wszystkie ręce na pokład, wszyscy są potrzebni, bo wydajemy jedzenie na wynos. Oni uczą się tego procesu powstawania, mogą obierać marchewki, ale obserwują prawdziwe wielkie gotowanie, czyli szkolą się podwójnie - dodała restauratorka.

 

Spróbowaliśmy horrendalnie drogich pączków od Gessler: "Orgazm w ustach"
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze