Magda Mołek komentuje plotki o ciąży. Wymowny wpis

2019-12-03 12:47 doll
Magda Mołek
Autor: Instagram Magda Mołek

Magda Mołek dość rzadko uchyla rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o jej życie prywatne. Powoduje to niestety wzmożone zainteresowanie tym, co, zdaniem internautów, dziennikarka skrzętnie ukrywa. Ostatnio pojawiły się komentarze o... trzeciej ciąży Magdaleny.

Magda Mołek ma już dwójkę dzieci, a gdy była w drugiej ciąży, poinformowała o tym fakcie stosunkowo późno. Od tego momentu niemal za każdym publicznym pojawieniem się Mołek internauci sugerują, że na pewno jest w trzeciej ciąży.

Takie plotki pojawiły się także po finale ostatniej edycji "Top Model", który prowadziła gwiazda TVN. Mołek postanowiła odnieść się do nich na Instagramie. W swoim swobodnym i bezkompromisowym stylu wyjaśniła, że nie obchodzi ją wielkość jej brzucha, więc dziwi się, dlaczego inni zwracają na niego taką uwagę.

- (...) Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od ...czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy - niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej - napisała.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Gdy tydzień temu poprowadziłam finał @topmodelpolskatvn posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o „coś do ukrycia” albo „coś do powiedzenia” 🍅 Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią a przeczenie zbywał/a hasłem „no dobra, dobra, i tak zobaczymy”. W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego. Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od ...czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy - niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej 😁Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też ❤️Miłego wieczoru ⭐️#brzuch #brzuchasprawapolska Post udostępniony przez ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek)
Najnowsze