Magda Mołek znika z TVN. WIEMY, CO DALEJ Z DZIENNIKARKĄ! Stacja zabrała głos

2020-08-04 19:39 DECK
Magda Mołek
Autor: Akpa Magda Mołek

Magda Mołek (44 l.) znika z telewizji. Jesienią nie zobaczymy już jej programu „W roli głównej”, który TVN Style pokazywał nieprzerwanie od 11 lat. Dziennikarka jest wściekła, bo dowiedziała się o tym z mediów! Stacja zapewnia nas jednak, że niedługo przygotuje dla Mołek coś innego.

Mołek w lipcu zeszłego roku odeszła z „Dzień Dobry TVN”, ogłaszając, że formuła porannego programu się dla niej wyczerpała. Nadal jednak prowadziła autorskie wywiady z gwiazdami w swoim programie „W roli głównej” w TVN Style. Niestety, stacja postanowiła zawiesić talk show.

– Jesienią, ze względu na pandemię, w TVN Style stawiamy na mocne tytuły poradnikowe – dowiedzieliśmy się z TVN.

Prezenterka nie jest zachwycona. Zdjęcie swojego programu skomentowała w gorzkich słowach na swoim Instagramie

„Choć sama dowiedziałam się z mediów, że nie będzie już mojego programu „W roli głównej”, byłam na to przygotowana. Dlaczego? Bo zadbałam wreszcie najpierw o siebie” – napisała Magda.

Teraz skupia się na budowaniu swojego kanału na YouTubie. Prowadzi kanał "W moim stylu" i świetnie sobie radzi. W internecie pokazała się z nieznanej dotąd widzom, spontanicznej i bardziej wyluzowanej strony. Zobacz: Magda Mołek PRZEKLINA NA WIZJI! Takiej jej nie znacie [WIDEO]

Być może jednak jej złość na TVN nie będzie trwała zbyt długo. Stacja ma wobec niej pewne plany.

– Nie wykluczamy powrotu do „W roli głównej” w następnych sezonach i pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę Mołek w TVN Discovery Polska – oficjalnie poinformowano nas w stacji.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze