Magdalena Cielecka nagim biustem zaprasza do galerii. Nawet sutków nie zakryła!

2021-02-24 13:08 vip
Magda Cielecka nagim biustem zaprasza do galerii. Nawet sutków nie zakryła!
Autor: AKPA Magda Cielecka nagim biustem zaprasza do galerii. Nawet sutków nie zakryła!

Magdalena Cielecka to aktorka z klasą! Ma na swoim koncie wiele poważnych ról, za które pokochali ją fani. Tym razem, Cielecka zaskoczyła internautów swoją otwartością na sztukę. Gwiazda nagim biustem zaprasza do galerii. Nawet sutków nie zakryła!

Magdalena Cielecka zaskoczyła fanów! Aktorka postanowiła zaprosić ich w nietypowy sposób do odwiedzania galerii sztuki. Z powodu pandemii koronawirusa instytucje kultury długo były zamknięte. Nareszcie przyszedł czas na zmiany i miłośnicy sztuki mogą podziwiać dzieła licznych artystów w całej Polsce. Jedną z takich galerii jest warszawska Zachęta. To właśnie tam wybrała się Cielecka.

ZOBACZ: Izabella Krzan stresuje się nową pracą i ma już dość? Jej szczere wyznanie zwala z nóg!

Ucieszona aktorka postanowiła zachęcić fanów do tego samego. W tym celu opublikowała odważne zdjęcie, na którym widać nagi biust. Nawet sutków nie zakryła! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, taka modelka nie wymaga cenzury. Musicie to zobaczyć. Zdjęcie znajdziecie w naszej galerii. 

idźcie do Galerii... sztuki 🤭 póki można! dużo dobra: #alinaszapocznikow #anetagrzeszykowska #pawełalthamer #joannarajkowska #normanleto #oskardawicki #janeksimon #arturżmijewski #zbigniewlibera #katarzynakozyra - nawołuje gwiazda tagując artystów.

NIE PRZEGAP: To, jak wygląda Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po decyzji o rozwodzie wprawiło fanów w osłupienie

Tajemnica fryzury Rutkowskiego rozwiązana. Nie uwierzysz dlaczego tak wygląda. [Gwiazdy bez maski]
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze