"Magia nagości": znamy datę premiery! Kiedy i gdzie oglądać kontrowersyjny program?

2021-04-21 20:13 Wiktoria Policha
Magia nagości. Polacy nago w telewizji Zoom TV
Autor: Naked Attraction Official/YouTube Pokażą genitalia i piersi. Nagie randki

"Magia nagości" to nowy program, w którym uczestnicy będą prezentować swoje ciało bez ubrań! Śmiałkowie zaserwują widzom swoją goliznę i posłuchają ocen na temat swojego ciała. Dokona ich inna osoba, która zdecyduje, z kim pójdzie na randkę! Polska edycja "Magii nagości" wchodzi na antenę! Znamy datę emisji pierwszego odcinka. Sprawdź kiedy, gdzie i o której oglądać kontrowersyjny program "Magia nagości"!

Polacy wystąpią w słynnym na całym świecie formacie "Magia nagości". Show wchodzi do Polski i będzie emitowane na ZOOM TV. Znamy datę i godzinę emisji pierwszego odcinka kontrowersyjnego programu. Ostatnio pisaliśmy o prowadzącej. To gwiazda serialu "Ranczo". Beata Olga Kowalska poprowadzi polską wersję "Naked Attraction". Jak sama mówiła, jest to dla niej wyzwanie, jednak uwielbia stawiać na naturalność, zwłaszcza w dzisiejszych czasach: "Podczas gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie". ZOOM TV wyemituje "Magię nagości" już w maju. Pierwszy odcinek można będzie zobaczyć w piątek 14 maja o godzinie 23:00. Czekacie?

"Magia nagości" - na czym polega program?

"Magia nagości" to reality show oparte na formacie brytyjskim pod tytułem "Naked Attraction". Produkcja zaistniała już w Rosji, Portugalii, Wietnamie, Finlandii, we Włoszech. Teraz pojawi się w Polsce. Na ekranie ZOOM TV, zobaczymy odważnych uczestników i uczestniczki, którzy zaprezentują widzom swoje ciało. Będą bez ubrań. W każdej rundzie będzie prezentowana poszczególna partia ciała. Zaczynając od dołu, aż po samą głowę. Ich ciało będzie oceniał inny uczestnik, który wybierze swojego wymarzonego nagiego kandydata i pójdzie z nim na randkę!

Owacje na stojąco dla Mai Hyży za wykonanie Amy Winehouse w 7 odc. TTBZ!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze