Maja Bohosiewicz w odważnym kadrze. Nie ma na sobie bielizny

2021-05-05 16:21 vip
Maja Bohosiewicz
Autor: WBF

Maja Bohosiewicz (31 l.) pokazała na Instagramie pikantne zdjęcie. Aktorka nie ma na sobie bielizny, a krągłości zasłania jedynie cieniutka chusta. Jest na co popatrzeć! Zobaczcie, jak prezentuje się Maja Bohosiewicz w odważnym kadrze! Jej opalenizna zwala z nóg.

Maja Bohosiewicz to aktorka, która występuje głównie w polskich serialach. Jest siostrą aktorki Soni Bohosiewicz, z którą tworzy zgrany duet! Widać to między innymi w sieci, gdzie panie regularnie komentują swoje zdjęcia, a zdarza się, że pozują do nich we dwie. Jednak tym razem Maja Bohosiewicz postanowiła pokazać się sama. Na jej Instagramie pojawiło się odważne zdjęcie. Idealnie widać na nim piękną opaleniznę aktorki, a także to... że nie ma na sobie bielizny! Zgrabne ciało młodszej z sióstr Bohosiewicz zasłania jedynie cienka chusta. Ależ widoki! Musicie to zobaczyć. Co sądzicie, podoba wam się? Zdjęcie niżej.

Groby aktorów "Misia". Niezapomniani. Kultowy film Barei ma już 40 lat
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze