Dramatyczne wyznanie Mai Sablewskiej: Przesadziłam z medycyną estetyczną [ZDJĘCIA]

2019-10-11 3:30 PAM
Maja Sablewska
Autor: Akpa Maja Sablewska

Nie jest tajemnicą, że Maja Sablewska (39 l.), zanim zaczęła doradzać innym w programach TVN „Sablewskiej sposób na…” czy „SOS: Sablewska Od Stylu”, sama przeszła ogromną metamorfozę. Zmiana wizerunku pomogła jej zyskać pewność siebie i przebojowość. Celebrytka nie ukrywa, że chętnie korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej, ale w pewnym momencie przesadziła. Teraz nadal dba o swoje piękno, robi to jednak z głową i pod fachową opieką.

– Jak zaczynałam robić program, chciałam ciągle wyglądać lepiej i lepiej, a tak naprawdę chciałam się po prostu lepiej czuć. Nie wiem, czy to był nałóg, ale być może tak, bo bardzo zagalopowałam się w poprawianiu pewnych rzeczy. Dopiero gdy trafiłam na odpowiednich ludzi, zaczęłam korzystać z medycyny estetycznej rozsądnie i w granicach przyzwoitości – wyznała Sablewska podczas panelu dyskusyjnego z okazji 5. urodzin kliniki medycyny estetycznej Estell, w której naprawiła błędy po licznych zabiegach u lekarzy, których z nazwisk nie chciała wymienić.

Dziś już świadomie korzysta z upiększających zabiegów.

– Pobiłam rekord, jeśli chodzi o metamorfozy. Siłę, aby pomagać innym, czerpię z błędów, które sama kiedyś popełniłam. Nie ukrywam, że przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, bo ulegałam trendom, bo trafiłam do lekarzy, którzy byli większymi celebrytami niż ja wtedy – opowiadała Maja, dodając, że udało jej się znaleźć lekarza, który przywrócił jej zdrowy wygląd.

- Na szczęście dr Krzysztof Jakubowski pomógł mi odzyskać zdrowy wygląd i zmienić sposób postrzegania samej siebie - przyznała gwiazda i zdradziła, że do racjonalnego korzystania z medycyny estetycznej przekonała też swoją mamę.

Zaapelowała też do kobiet, by nie ulegały modzie na rzeczy, które później trudno odwrócić.

– Ważne, żeby nie dążyć za wszelką cenę do ideału, bo dążenie do ideału odczłowiecza. Wtedy nie zwracamy uwagi na takie podstawowe wartości jak miłość, prawda, szacunek i świadomość – zauważyła celebrytka.

Maja Sablewska i dr Krzysztof Jakubowski z kliniki Estell
Autor: Materiały prasowe Maja Sablewska i dr Krzysztof Jakubowski z kliniki Estell