Maja Sablewska znowu pozuje półnaga. Pokazała pośladki. W komentarzach wrze

2020-09-27 16:57 KaJa
Maja Sablewska
Autor: WBF

Była menedżerka gwiazd Maja Sablewska uwielbia pozować nago. Na jej Instagramie aż się roi od uwodzicielskich i zmysłowych zdjęć w negliżu. Gwiazda konsekwentnie chce udowadniać, że nie wstydzi się swojego ciała, fani często jednak podkreślają, że ten nagości jest za dużo. Tym razem Sablewska opublikowała zdjęcie ukazujące kawałek pośladków.

Maja Sablewska zasłynęła będąc menedżerką Dody, a potem Mariny Łuczenko i Edyty Górniak, były także jurorem w "X Faktor".  Udało się jej awansować do roli celebrytki  i od tego czasu regularnie udostępnia swoje półnagie zdjęcia w mediach społecznościowych. Fani często zarzucają jej, że tej golizny jest za dużo i nie jest to, ani zmysłowe, ani w dobrym guście.

Zobacz także: Lara Gessler podjęła decyzję jak urodzi. Zaskakująca deklaracja

Tym razem Sablewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie jak pozuje w plenerze z opuszczonymi spodniami i pokazuje światu plecy i całkiem pokaźny kawałek pośladków. Część fanów podziwia odwagę Sablewskiej i jej śliczne ciało, jednak wiele osób zwraca uwagę, że tej golizny na profilu byłej menedżerki gwiazd jest zbyt dużo. - A pani to musi stale pokazywać tyłek co fotka to nago .ja rozumiem subtelnie coś pokazać ale ile można - pisze jeden z obserwatorów.

Sprawdź również: Rozwód syna Zenka Martyniuka: Rodzice Eweliny ODPOWIADAJĄ! Padły znaczące słowa!

Wyświetl ten post na Instagramie.
fall in love with your libre Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)
Widzimy nie tylko oczami - warsztaty dla niedowidzących i niewidomych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.