Majdan na utrzymaniu Gosi. Rozenek w rok zarobi ogromne pieniądze. Suma robi wrażenie

2021-03-06 6:15 tumm xs
Majdan jest utrzymankiem Małgoni
Autor: Marcin Wziontek Majdan jest utrzymankiem Małgoni

Większość mężczyzn nie lubi, gdy ich kobiety zarabiają więcej od nich. Często nie pozwala im na to męska duma. Niektórzy jednak nie mają z tym problemu. Do tego grona z pewnością należy Radosław Majdan (49 l.). Jak obliczył „Super Express”, Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) w rok może zarobić ponad 2 mln zł.

Małgorzata to kobieta sukcesu. Perfekcyjna Pani Domu jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu. Jest również najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie. Ma blisko 1,5 mln obserwatorów i za jeden post sponsorowany otrzymuje od 15 do 50 tys. zł.

Jak się okazuje, niespełna 9-miesięczny syn Henryk i konieczność zajmowania się nim nie przeszkadzają Gosi w biznesach. Rozenek właśnie założyła swoją firmę odzieżową. Ma także catering żywieniowy. Zagrała w najnowszym filmie Patryka Vegi (44 l.) „Miłość, seks i pandemia”, za który zgarnęła 300 tys. zł. W natłoku zadań Gosia nie zapomina o swoich programach telewizyjnych – „Rozenek cudnie chudnie”, za który otrzymała 500 tys. zł, oraz „Projekt lady” za 300 tys. zł.

W zdecydowanie gorszej sytuacji finansowej jest mąż gwiazdy. Pod koniec ubiegłego roku firma byłego piłkarza, która produkuje damskie i męskie perfumy, znalazła się w nie najlepszej sytuacji. Firma ogłosiła, że rozważa znalezienie inwestora bądź sprzedaż części akcji. Wszystko przez koronawirusa. Mimo to koledzy z pewnością zazdroszczą Radkowi tak zaradnej żony.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Janda wzięła gigantyczną pożyczkę. Dramat pracowników teatru: "Jak mam pomóc matce trojga dzieci"

Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze