Majdanowie będą wkręcać gwiazdy! Nowy program w TVN

2017-01-24 3:00

Tylko "Super Express" poznał tajne plany TVN na program, który poprowadzi najgorętsza para ostatniego roku. Małgorzata Rozenek (39 l.) i Radosław Majdan (45 l.) będą wkręcać zwykłych ludzi i gwiazdy w różne absurdalne sytuacje. Małżonkowie zarobią na tym co najmniej pół miliona złotych.

Ich wspólny występ w programie "Azja Express" okazał się hitem, a Małgosia i Radek z miejsca stali się najgorętszą parą roku. TVN postanowił wykorzystać ich potencjał i świetne wspólne relacje. Powstał pomysł na reality show z ich udziałem, ale prezenterka i piłkarz nie chcieli zgodzić się na wpuszczenie kamer do ich domu.

- Rzeczywiście trwają rozmowy o programie, który moglibyśmy poprowadzić razem z Radosławem, ale niekoniecznie byłby to reality show - zdradziła nam wtedy Małgosia.

Dziś wiemy już, że program, który poprowadzi para, będzie nosił tytuł "Wkręty z górnej półki" i będzie odpowiednikiem amerykańskiego hitu "Prank Stars". Formuła programu zbliżona będzie do show TVN "Mamy cię". Rozenek i Majdan przy ukrytych kamerach będą wkręcać swoich znajomych i gwiazdy w przezabawne, absurdalne sytuacje. Program zadebiutuje na antenie TVN w 2018 roku.

Zobacz: Kim Kardashian potrzebuje trenera seksu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE