Majka Jeżowska wyprawiła wesele. Drinki, zero dystansu i brak maseczek

2020-08-09 14:14 dav
Majka Jeżowska ożeniła syna
Autor: Akpa Majka Jeżowska ożeniła syna

Wielka radość u Majki Jeżowskiej (60 l.). W ostatni weekend piosenkarka ożeniła swojego jedynego syna Wojciecha. Kim jest synowa artystki, Zofia Kula? I w jakich okolicznościach doszło do zaręczyn? Majka Jeżowska wyprawiła synowi huczne wesele, na zdjęciach nie widać aby goście specjalnie przejmowali się koronawirusem: goście siedzą blisko siebie i nikt na opublikowanych zdjęciach nie nosi maseczek.

Majkę i jej syna łączy wyjątkowa więź. Razem wyjeżdżają na wakacje i są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Dzień ślubu był więc dla piosenkarki niezwykle wzruszającą chwilą. Nic więc dziwnego, że tak chętnie chwaliła się zdjęciami z uroczystości. Przyjęcie weselne zostało zorganizowane w ogrodzie restauracji "Warszawa Wschodnia" Mateusza Gesslera, podczas niego Majka zaśpiewała dla nowożeńców napisaną specjalnie z tej okazji piosenkę.

Wojciech i Zofia zaręczyli się w Japonii podczas wspólnych wakacji... z Majką. Nie jest także tajemnicą, że swoją synową traktuje ona jak córkę. Zofia z zawodu jest projektantką. Młodej parze gratulujemy!