Makłowicz stracił kolejny program! Przestanie gotować?

2020-02-26 18:05 MW
Robert Makłowicz
Autor: Kaja Paśko Robert Makłowicz

Fani Roberta Makłowicza będą niepocieszeni. Właśnie okazało się, że Makłowicz stracił program „Makłowicz w drodze” na kanale Food Network, który należy do TVN Discovery Polska.

„Makłowicz w drodze” to program kulinarny prowadzony przez znanego w całej Polsce autorytet kulinarny – Roberta Makłowicza. Krytyk kulinarny podróżował w nim do różnych zakątków świata, kosztował specjałów lokalnych i narodowych kuchni, a także sam gotował. Ale to już przeszłość. Jak podaje Press.pl Makłowicz stracił swój program i więcej nie zobaczymy go na ekranie kanału Food Network. Smutne wieści skomentował dla portalu sam Makłowicz. - To decyzja stacji. Nie zaproponowano mi przedłużenia serii - mówi Robert Makłowicz. - Myślę nad przeniesieniem się do internetu – dodał.

Makłowicz w latach 1998 – 2008 był gospodarzem programu “Podróże kulinarne Roberta Makłowicza” emitowanego w TVP, później prowadził program telewizyjny „Makłowicz w podróży” w TVP2. TVP zerwało z nim współpracę w marcu 2017 r., a krytyk kulinarny zapowiedział, że od listopada 2017 r. będzie prowadzić program „Makłowicz w drodze” w Food Network.

Najnowsze