Dziwne zachowanie Małgorzaty Foremniak. Czołga się, udaje manekina i...

2021-04-15 5:19 pam
Małgorzata Foremniak tęskni za imprezami
Autor: instagram Małgorzata Foremniak tęskni za imprezami

Trwające już ponad rok obostrzenia związane z koronawirusem mocno smucą artystów, którzy dotąd przyzwyczajeni byli do wielkich wyjść, czerwonych dywanów i blasku fleszy. Za dawnym życiem najwyraźniej tęskni Małgorzata Foremniak (54 l.), która daje w internecie upust swoim emocjom.

Aktorka oraz jurorka show „Mam talent” niemal każdego dnia sili się na jakąś kreatywność, zwracając na siebie uwagę. Popijała już sopelcówkę, czyli zimną wodę ze skraplających się sopli lodu, czołgała po trawie, udawała manekina, pozowała z garnkami i miskami na głowie. Ostatnio postanowiła zafundować sobie sesję zdjęciową na „ściance” z prześcieradła, które rozwiesiła w lesie przy domu. Później przebierała się i pozowała do zabawnych fotek. Widać, że gwieździe brakuje dawnego życia i błysku fleszy.

Niewiele o nim wiadomo. Filip Bobek unika mediów?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze