Zobacz, jak wygląda mama Małgorzaty Kożuchowskiej. Są jak dwie krople wody!

2021-01-22 9:54 dkow
Małgorzata Kożuchowska
Autor: AKPA

Z okazji Dnia Babci gwiazdy uchylają rąbka tajemnicy i na świat wychodzą piękne historie z ich życia prywatnego. Małgorzata Kożuchowska (49 l.) opublikowała wzruszający wpis. Na zdjęciu jest z kimś naprawdę bliskim!

Aktorka znana jest z tego, że wyjątkowo chroni prywatność członków swojej rodziny. Mimo dużej aktywności w mediach społecznościowych, Kożuchowska rzadko publikuje fotografie, na których pozuje z mężem czy synkiem. Jednak z okazji tego wyjątkowego święta gwiazda postanowiła zrobić wyjątek!

Zobacz to: Nie żyje Henryk Jerzy Chmielewski. Słynny Papcio Chmiel, autor "Tytusa, Romka i A'Tomka" miał 97 lat

Na swoim koncie na Instagramie Kożuchowska opublikowała post z okazji dnia babci! To piękne podróż w przeszłość aktorki. Do zdjęć pozuje ze swoją mamą, do której jest wyjątkowo podobna! Są praktycznie jak dwie krople wody! Nie umknęło to uwadze internautów, którzy zasypali aktorkę pochlebnymi komentarzami.

"Uderzające podobieństwo.😍 Widać, że po kim odziedziczyła Pani tę swoją niezwykłą zachwycającą urodę." - zachwalali internauci.

Warto dodać, że mama Małgorzaty sama jest od 6 lat babcią małego Jasia! We wpisie Kożuchowska zamieściła również wzruszające  wspomnienie - kartkę, na której jej babcia zapisała odręcznie kilka słów do wnuczki. Życzenia pochodzą 1979 roku! Wyjątkowa pamiątka.

Ilona Łepkowska pogodziła się z Małgorzatą Kożuchowską. Chce by zagrała w jej filmie [Gwiazdy bez Maski]
Najnowsze