Małgorzata Kożuchowska odchodzi z "M jak miłość"!

2011-03-04 13:31 mch

Małgorzata Kożuchowska postanowiła odejść z serialu "M jak miłość". Na razie nie są znane powody tej decyzji.

{% load polls_tags %}{% get_poll 1273 request.path %}

Na planie jednego z najpopularniejszych polskich seriali Kożuchowska spędziła 11 lat. W rolę Hanki Mostowiak będzie się wcielać jeszcze tylko do lipca.

O swojej decyzji aktorka poinformowała w specjalnym oświadczeniu:

Szanowni Państwo! Po 11-stu latach grania w serialu „M jak Miłość” i wcielania się w postać Hanki Mostowiak, przyszedł czas rozstania. To jedna czwarta mojego życia i dlatego nie jest to łatwa decyzja... Podejmuję ją jednak z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć.
Za te jedenaście wspólnych lat chciałabym serdecznie podziękować przede wszystkim widzom! Za wszystkie oznaki ogromnej sympatii, którą darzyliście Hankę, a tym samym i mnie - dziękuję! -
cytuje oświadczenie aktorki "Fakt".

Hanka Mostowiak i cała rodzina „M jak miłość” na zawsze pozostaną w moim sercu. To była cudowna przygoda, ale w moim życiu czas już na nowe, zawodowe i nie tylko, wyzwania! Pozostaję do dyspozycji producentów serialu do lipca b.r. - czytamy.

Kożuchowska nie zniknie jednak z telewizji. TVP właśnie rozpoczęła emisję serialu "Rodzinka.pl", w którym aktorka gra jedną z głównych ról.