Małgorzata Opczowska: Te rzeczy gwiazda "Pytania na śniadanie" porzuciła dla dziennikarstwa!

2021-03-06 4:45 pam
Małgorzata Opczowska
Autor: AKPA

Małgorzata Opczowska (33 l.) i Robert El Gendy (43 l.) tej wiosny nie tylko będą budzić widzów TVP2 w „Pytaniu na śniadanie”, ale również będą popisywać się swoimi umiejętnościami tanecznymi w programie „Dance Dance Dance”.

- Żartujemy sobie, że trzeba było podnieść się z kanapy „Pytania na śniadanie” i ruszyć na parkiet, a tam jest naprawdę ostry wycisk - mówi „Super Expressowi” Małgosia.

Dziennikarka zapewnia, że dotąd z tańcem nie miała nic wspólnego.

- Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tańcem, choć nie ukrywam, że jako dziecko zaliczyłam krótką przygodę z baletem. Porzuciłam jednak balet dla sportu, bo myślałam, że zostanę lekkoatletką, ale to też nie była moja droga. Życie potoczyło się inaczej i wcale nie żałuję. Jedynie szpagat potrafię zrobić, ale to nie wystarczy, żeby być dobrym w „Dance Dance Dance” - opowiada prezenterka.

 

Ida Nowakowska zakochała się w uczestniczce Eurowizji: „Chcę ukraść Alę”
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze