Małgorzata Rozenek chce zmniejszyć biust! Wydało się, ile operacji miała. Będziecie w szoku, co wyznała [ZDJĘCIA]

2021-02-23 9:00 deck dav
Małgorzata Rozenek zmniejszy biust
Autor: Instagram Małgorzata Rozenek zmniejszy biust

Małgorzata Rozenek-Majdan wszystkich zaskoczyła! Gwiazda właśnie zadeklarowała, że zamierza zmniejszyć swój pokaźnych rozmiarów biust. Przy okazji wydało się, że powiększała go już dwukrotnie. - Tak się właśnie zastanawiam, co zrobić z biustem. I nie ukrywam, że chyba wspomogę się naprawdę radykalnymi środkami, bo już mi się znudził taki duży biust - mówi szczerze Małgorzata Rozenek-Majdan. A to nie koniec szczegółów!

W ostatnim odcinku swojego programu "Rozenek cudnie chudnie" Małgorzata Rozenek pojawiła się w pracowni Macieja Zienia, by przymierzyć kilka sukienek. W przymierzalni projektanta okazało się, że dwie kreacje nie dopinają się celebrytce w biuście. To skłoniło ją do szczerego wyznania na temat swojego dekoltu. Po raz pierwszy otwarcie opowiedziała, że miała operację plastyczną piersi. 

ZOBACZ TAKŻE: Gigantyczny biust i gołe pośladki Rozenek w Meksyku. Majdan aż świntuszy! [ZDJĘCIA]

- Jako dziewczynka w szkole baletowej byłam otoczona samymi szczupłymi osobami, sama była niezwykle szczupła. Marzyłam o pełnych kształtach. Cieszę się bardzo, że tak mi się życie ułożyło, że na te pełne kształty sobie mogłam pozwolić. Mam takie poczucie samostanowienia, które dla kobiety jest bardzo ważne. Nacieszyłam się nimi. Bardzo - wyznała bez skrępowania Rozenek, po czym ogłosiła, że po latach chce zmniejszyć piersi. - A teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią. Chciałabym powrotu do swojej szczupłej, zwinnej i sportowej sylwetki - dodała stanowczo. 

NIE PRZEGAP: Basia Kurdej-Szatan pokazała powiększony biust. Ten widok rozgrzeje was do czerwoności! ZDJĘCIA

Co więcej, Małgosia wyznała, że miała aż dwie operacje. I jeszcze niedawno chciała, by jej biust był jeszcze większy. Jak zapewnia, Radek nie pochwalał jej decyzji o drugiej operacji i na żadną z nich nie zdecydowała się dla niego. 

- Wbrew pozorom to nie jest tak, że ja powiększałam biust w momencie, kiedy poznałam Radzia. On mnie już poznał z powiększonym biustem, ale później jeszcze sobie powiększyłam. Nie wiem, czy chcę o tym mówić. Ale jeszcze sobie powiększyłam. I Radziu nie chciał już, żebym to robiła. Ale ja sobie ubzdurałam, że chcę i w ogóle. I Bogu dzięki zrobiłam sobie mniej, niż chciałam, bo na szczęście mam bardzo, bardzo mądrego lekarza - powiedziała Małgorzata Rozenek. 

ZOBACZ TAKŻE: Dodzie urósł biust! Sama jest zaskoczona. MAMY ZDJĘCIA

Gwiazda dokładnie określiła, jak po operacji zmniejszenia będzie wyglądał jej biust.

- Teraz wrócę do momentu, w którym Radziu mnie poznał. I to będzie ładnie wyglądało - mówi pewna swojej decyzji. 

Rozenek poznała Radka Majdana w 2013 roku. Tak wtedy prezentował się jej biust:

Małgorzata Rozenek, biust
Autor: Akpa Małgorzata Rozenek, biust

Małgorzata Rozenek po dwóch operacjach powiększenia biustu:

Małgorzata Rozenek, biust
Autor: Instagram Małgorzata Rozenek, biust
Najnowsze