Małgorzata Rozenek i tajemnicze urządzenie na spalanie tłuszczu

2020-09-17 5:39 tumm, deck, xs
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: WBF

Całkiem niedawno urodziła synka Henryka (3 mies.), a już zachwyca zgrabną sylwetką. Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) nie cofnie się przed niczym, aby ciągle być perfekcyjna. Nawet daje się razić prądem! Ma jednak podwójną motywację. Jej metamorfozę i walkę ze zbędnymi kilogramami, będzie oglądała cała Polska. A ona przy tym jeszcze zarobi.

„Super Express” jako pierwszy poinformował, że stacja TVN zaproponowała Gosi program, w którym będzie odchudzała się na oczach całej Polski. I choć premiera „Rozenek cudnie chudnie” zaplanowana jest dopiero na luty, Perfekcyjna Pani Domu już chwali się swymi wyczynami w mediach społecznościowych. Kilka dni temu odwiedziła klinikę, w której została podpięta pod specjalny sprzęt mający ujędrnić jej ciało prądem.

Dodatkowo przez dwie godziny aż trzy kosmetyczki jednocześnie zajmowały się twarzą, dłońmi i stopami Małgosi. Gwiazda miała laminowanie rzęs, pedicure, manicure i maskę na dłonie. I to wszystko za darmo...

Prawie nie boli...

Maszyna o nazwie Evolve to cacko technologiczne. Spala komórki tłuszczowe, a do tego napina skórę i rzeźbi mięśnie. Mechanizm działania maszyny polega na kontrolowanym podgrzewaniu skóry i tkanki podskórnej. Po prostu te części traktowane są prądem. Energia przeradza się w fale radiowe i wytwarza podciśnienie, dzięki czemu znika cellulit, znika tłuszczyk, a mięśnie nabierają jędrności.

Podczas zabiegu pacjent leży nieruchomo, a na skórze nad wybranymi mięśniami za pomocą elastycznych pasów mocuje się odpowiednią liczbę aplikatorów. Do każdego zabiegu dobiera się indywidualnie parametry. Muszą bowiem wystąpić mocne skurcze, ale pacjent nie może cierpieć.

deck

Najnowsze