Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan kupują willę z basenem

2017-01-27 6:00

Dom z garażem, basen, podwórko z ogródkiem, pół godziny od centrum Warszawy - tak urządzają się na nowo państwo Majdanowie - Małgorzata (39 l.) i Radosław (45 l.). A wszystko to za 1,5 mln zł. Ich wybór padł na podwarszawski Ożarów Mazowiecki. Tam będą oczekiwać przyjścia na świat ich wspólnego dziecka.

Ten rok należy do Małgosi i Radka. Zakochani za wspólny program w TVN otrzymali 800 tys. zł. Za zarobione pieniądze para postanowiła kupić dom, do którego wprowadzi się już za kilka miesięcy. Jak udało się dowiedzieć "Super Expressowi", małżonkowie kupili niewielki, bo 130-metrowy domek z basenem w Ożarowie Mazowieckim. - Małgosia jeszcze przed ślubem mówiła Radkowi, że chciałaby mieć swój azyl, miejsce, które sami stworzą dla całej rodziny. Od początku mówiła mu, że chce kupić z nim dom, bo mieszkanie u niego nie daje jej do końca komfortu psychicznego - wyznaje nasz informator.

Nowy dom przeznaczony jest dla 5-6 osób. Jest funkcjonalny i bardzo nowoczesny. Budynek jest podmiejską willą o spokojnej stylistyce z dobudowanym garażem. Na parterze znajduje się basen, a w salonie duży kominek, który Małgosia wręcz kocha. - Dom kupili za gotówkę, w końcu za wspólny program dostali aż 800 tys. zł, a to niejedyny ich wspólny projekt. Z tego, co wiem, klucze do domu mają odebrać w ciągu miesiąca - dodaje nasz rozmówca.

Zakochani marzą o tym, aby jeszcze w tym roku pochwalić się dobrą nowiną. W końcu nie ukrywają, że bardzo chcieliby mieć wspólne dziecko. Małgosia ma już dwóch synów, Tadeusza (7 l.) i Stasia (11 l.), których Radek pokochał całym sercem.

Zobacz: Majdanowie będą wkręcać gwiazdy! Nowy program w TVN

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze