Małgorzata Rozenek o powrocie do swojej figury sprzed ciąży. Gwiazda nie zwalnia tempa

2020-09-27 18:12 KaJa
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek już kilka tygodni po porodzie małego Henryka wróciła do pracy. Gwiazda konsekwentnie walczy o odzyskanie swojej figury sprzed ciąży i regularnie publikuje wszelkiego rodzaju zdjęcia przedstawiające ową walkę. Jak zatem Małgorzata Rozenek dba o formę? Tym sekretem podzieliła się na Instagramie wrzucając zdjęcie z treningu.

Małgorzata Rozenek znana jest z tego, że uwielbia wszelkiego rodzaju aktywność i nigdy nie zwalnia tempa. Również po urodzeniu syna gwiazda aktywnie wzięła się do roboty i walczy o powrót do formy. Nie ma dróg na skróty, żona Radosława Majdana ostro trenuje i wyciska z siebie siódme poty, o czym informuje fanów w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także: Wiemy kto pojedzie na Eurowizję Junior 2020. Poznaliśmy reprezentantkę Polski

Trzeba przyznać, że figura Małgorzaty już teraz robi wrażenie, a wszystko wskazuje, że gwiazda na tym nie zamierza poprzestać. Zdradziła ona, między innymi że korzysta z zabiegów i regularnie odwiedza salony urody. To jednak nie wszystko, mama małego Henia również ostro trenuje, jeździ na rowerze, wrotkach, i chodzi na długie spacery. Niedawno pochwaliła się ona nowym hobby. Gwiazda odkryła swoja pasję do jogi. - Hej ho, hej ho na jogę by się szło, bo taki początek dnia potrafi zdziałać cuda, w jodze jestem zupełnie początkująca, ale czuje, że to jest teraz dla mnie czas jej zgłębiania. Polećcie, proszę miejsca i ludzi, którzy mi w tym mogą pomóc, życzę Wam cudownej i spokojnej soboty - napisała Rozenek na Instagramie.

Sprawdź również: Maja Sablewska znowu pozuje półnaga. Pokazała pośladki. W komentarzach wrze

"Mała Syrenka" w Teatrze Lalki i Aktora

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze