Małgorzata Rozenek szczerze wyznaje: "D*** pali". Filmik z wygibasami na podłodze to hit sieci!

2021-04-13 19:12 likp
Małgorzata Rozenek
Autor: Instagram Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek umie wzbudzić zainteresowanie. Perfekcyjna Pani Domu po raz kolejny pokazała, że nie boi się trudnych wyzwań i katorżniczych ćwiczeń fizycznych. Na Instagramie właśnie pojawił się nowy filmik z Rozenek, który porusza wyobraźnię. Pikanterii całej sprawie dodaje komentarz żony Radosława Majdana, która szczerze wyznaje, że... "d*** pali". Filmik z wygibsami Małgorzaty Rozenek na podłodze to parwdziwy hit sieci!

Małgorzata Rozenek nieustannie dba o formę. Popularna celebrytka właśnie pokazała, jak ćwiczy pośladki. Pomaga jej w tym tajemniczy głos, który motywuje żonę Radosława Majdana do wysiłku. Ćwiczenie, które wykonuje Małgorzata Rozenek, z pozoru wydaje się lekkie, łatwe i przyjemne. Prawda jednak jest nieco inna. - Niby proste, niby łatwe a d*** pali - wyznała bez ogródek Perfekcyjna Pani Domu. Pod wrażeniem możliwości fizycznych Małgorzaty Rozenek jest m.in. Hanna Lis. - Poczekaj, muszę odsapnąć po obejrzeniu ciebie - napisała na Instagramie. Fanki celebrytki także były pełne podziwu. - Na sam widok mnie pali, hehe, gumy są czadowe - skomentowała jedna z internautek. - Pani Małgorzato, podziwiam pani determinację, wygląda pani świetnie - zachwycała się kolejna. - Jest pani niesamowita - podsumowała następna użytkowniczka Instagrama. 

ZOBACZ TAKŻE: Hanna Lis znowu jest zakochana! "Miłość od pierwszego wejrzenia". Ale historia!

Nie pewno formy i sylwetki 43-letniej Małgorzacie Rozenek pozazdrościć może niejedna znacznie młodsza kobieta. A warto pamiętać, że żona Radosława Majdana niecały rok temu urodziła trzecie dziecko. 

CZYTAJ TAKŻE: Krzysztof Krawczyk zaśpiewał z żoną piękną piosenkę. Po jego śmierci pokazali nagarnie. Ciarki przechodzą po plecach!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze