Małgorzata Socha i Marcin Prokop NAJPIĘKNIEJSI!

2012-02-15 10:50 kmo

Małgorzata Socha i Marcin Prokop zwyciężyli w 9. edycji plebiscytu dwutygodnika VIVA "NAJPIĘKNIEJSI". Z tej okazji już w czwartek, 16 lutego, pojawią się na okładce najnowszego numeru magazynu "Viva", gdzie opowiedzą o swoich największych tajemnicach.

W tym roku 9. edycja plebiscytu "VIVA Najpiękniejsi" została połącza z akcją charytatywną "VIVA! Najpiękniejsi. I ty możesz sięgnąć gwiazd!", która ma na celu wsparcie utalentowanych dzieci z rodzinnych domów dziecka oraz domów zastępczych.

Gala plebiscytu również została połączona z akcją charytatywną, podczas której ogłoszono szczęśliwych "najpiękniejszych". Tym tytułem zostali uhonorowani Małgorzata Socha oraz Marcin Prokop. Co ciekawe, oboje mają duży dystans do swojego wyglądu oraz wygranej.

Już w czwartek, 16 lutego, do kiosków trafi najnowszy numer magazynu "ViVa!", w którym przeczytamy wywiad ze zwycięzcami . Jednak już teraz portal plejada.pl zdradza, że Marcin Prokop na pytanie Piotra Najsztuba, kiedy pierwszy raz poczuł się piękny, odpowiedział: "Kiedy zadzwoniła do mnie naczelna Vivy! żeby mi o tym powiedzieć. Wcześniej nic na to nie wskazywało. Jedyną osobą, która mi o tym mówiła, była moja mama, prawdopodobnie starając się być miła".

Małgorzata Socha również wyjawiła, że nie lubi przyglądać się sobie i częściej miewa takie dni, że nie podoba się sobie. Ale w końcu, która kobieta nie podpisałaby się pod tymi słowami?

Czy tegoroczni "najpiękniejsi" słusznie zwyciężyli?