Małgorzata Socha kręciła relację, a przed kamerą wszyscy zobaczyli jej córkę! To bardzo rzadki widok [ZDJĘCIA]

2021-05-17 22:45 sylwiab
Małgorzata Socha i jej córka Zosia
Autor: Instagram Małgorzata Socha i jej córka Zosia

Małgorzata Socha strzeże prywatności swojej rodziny, a jej dzieci i mąż bardzo rzadko są bohaterami wpisów w mediach społecznościowych. Tym razem gwiazda serialu "Brzydula" kręciła relację na swoim Instastory, a przed kamerą fani aktorki zobaczyli jej 8-letnią już córkę Zosię! Dziewczynka z miejsca skradła serca internautów, zobaczcie, jaka jest już duża i podobna do mamy!

Małgorzata Socha razem z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim, wspólnie wychowują troje dzieci. Aktorka dba o zachowanie ich prywatności i bardzo rzadko pokazuje swoje pociechy w sieci i jeśli już to robi, są one odkręcone tyłem. Widok córki gwiazdy serialu "Brzydula" jest więc nie lada gratką dla fanów, którzy mają okazję zobaczyć, jak 8-letnia Zosia wygląda z profilu! Wyrosła już na sporą dziewczynę i jest prawdziwą kopią swojej mamy. 

Małgorzata Socha relacjonowała, jak w dniu imienin robi Zosi wręcza jej prezent. Aktorka kierowała się do pokoju dziewczynki, a z kartki na drzwiach dowiedzieliśmy się, że należy on do "mądrej i ukochanej Zosi". Sądząc po charakterze pisma córka Małgorzaty Sochy sama go napisała. Kiedy 8-latka weszła do swojego pokoju, zobaczyła niespodziankę, jaką przygotowała jej mama. Dziewczynka dziękowała i wręcz piała z zachwytu nad nowym domkiem dla lalek! 

- Czasem tak jest, że prezenty tak wyczekane i wymarzone sprawiają więcej radości dorosłym niż dzieciom 😂🤷🏼‍♀️ Widzę, że niespodzianka się udała ❤️ Zabawa trwała cały dzień i całą noc 🤩 Czy Wy też tak macie, że wybieracie dzieciom te prezenty, o których sami kiedyś marzyliście?? 😍 - napisała Małgorzata Socha w kolejnym poście i dołączyła do niego dwa zdjęcia z córką Zosią, które zobaczycie niżej. Żeby przekonać się, jak wygląda dziewczynka z profilu, przesuń palcem w prawo!

Rafał Brzozowski zdradził „Super Expresowi” swoje plany po powrocie z Eurowizji!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze