Ciążowa dieta Małgorzaty Rozenek. Szokujące menu [ZDJĘCIA]

2020-01-14 6:29 NR
Zachcianki Małgorzaty Rozenek- Majdan w ciąży
Autor: Paweł Nowak Zachcianki Małgorzaty Rozenek- Majdan w ciąży

Małgosia Rozenek-Majdan (42 l.) kwitnie w ciąży! I jak widać, apetyt jej dopisuje. Choć w poprzednich ciążach tyła po 30 kg, tym razem nie boi się nadprogramowych kilogramów i wcina pączki z lukrem. Może i by wolała bardziej zdrowotne kiszone ogórki, ale ich po prostu nie było.

Wiemy, co je Małgorzata Rozenek je w ciąży. Te menu szokuje! Małgosia i Radek Majdan (48 l.) długo starali się o ciążę, więc teraz, gdy już się udało, gwiazda chce jak najbardziej umilić sobie ten czas. Gdy ma na coś ochotę, wcina to bez wyrzutów sumienia. Wie zresztą, że i tak nie zapanuje nad swoją wagą, bo przy obu poprzednich ciążach przytyła kilkadziesiąt kilogramów, co powodowały głównie hormony. – Nie wiem, jak się niektórym kobietom udaje zachować odmienny stan w tajemnicy. Ja w pierwszym i w drugim przypadku w trzecim miesiącu wyglądałam jak w ósmym – wspominała nieraz Małgosia.

Tym razem jest zupełnie inaczej. Małgosia zaraz zacznie 5. miesiąc ciąży, a przez cały czas wygląda jak przed nią. W tym roku po raz kolejny aktywnie wspierała z rodziną Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a dzień wcześniej nagrywała dokument o in vitro. Nic dziwnego, że za ciężką pracę nagradza się przyjemnościami, takimi jak słodki pączek z lukrem i pysznym dżemem w środku. No cóż kiszonych nie serwowano, to co miała robić?

Sprawdź: 15 potraw, które musisz zjeść, zanim przejdziesz na dietę 

Najnowsze