Małżeństwo z „Czaru Par” straciło córkę w STRASZNYM wypadku. Chcą założyć fundację

2019-12-01 8:33 oprac. AG

Małżeństwo z programu „Czar Par” w sylwestrową noc straciło córkę Marysię. Dziewczynka została potrącona przez rozpędzonego jeepa. Teraz jej rodzice chcieliby założyć fundację i tak uczcić pamięć zmarłej córki.

Kalina i Jarosław Oziemscy to bardzo sympatyczne małżeństwo z Wielkopolski. Trafili do programu, bo widzieli w nim lek na swoje problemy małżeńskie i rodzinne. Wszystko wskazuje na to, że to był dobry ruch, który pozwolił małżonkom uporać się z okrutną przeszłością i zmotywować do dalszego działania.

Akrobaci zwycięzcami w "Mam talent"

Kalina i Jarosław Oziemscy w sylwestra 2016 roku stracili córkę. Dziewczyna została potrącona przez rozpędzonego jeepa tuż przed północą. Za kierownicą siedział pijany mężczyzna. Z tą ogromną stratą i tragedią małżeństwo nie mogło sobie poradzić przez dłuższy czas. Teraz małżonkowie rozważają stworzenie fundacji. Chcieliby ją dedykować swojej zmarłej córce.

"The Voice" - zwycięzcy

„Czar Par” to program rozrywkowy, teleturniej rodzinny, który po latach wrócił na antenę TVP. Pierwsza seria, która miała miejsce w latach 1993-1996 skradła serca widzów. Teraz „Czar Par” można znów oglądać w telewizyjnej 2. Prowadzą go Maciej Kurzjewski, Izabella Krzan. W pierwszej edycji gospodarzami show byli Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz. W programie udział biorą małżeństwa, które rywalizują w rozmaitych konkurencjach. Program dla wielu uczestników jest doskonałą zabawą, testem wiedzy małżonków o samych sobie, ale i pozwala bardziej poznać się uczestniczącym w nim parom.

Najnowsze