Mama Katy Perry napisała książkę o córce

2011-03-16 17:00

Katy Perry  może na pierwszy rzut oka nie wygląda, ale jest powodem do dumy dla rodziców. Jej matka, pastorka, napisała własnie biografię córki. Zawarła w niej m.in. ocenę wyborów życiowych Katy.

Marry Perry Hudson jest obecnie na etapie poszukiwań wydawcy książki. Patrząc na wyniki sprzedaży płyt słynnej córki, nie powinno być problemów z wydaniem publikacji.

- To książka wspominkowa, napisana całkowicie przez matkę Katy. Marry kocha córkę i jest z niej dumna. Mimo to, ma też wiele zastrzeżeń związanych z jej życiem prywatnym. Rodzice piosenkarki są pastorami i zwracają szczególną uwagę na życie w zgodzie z Biblią - czytamy na łamach New York Post.

Przeczytaj koniecznie: Katy Perry: Media kłamią, plotkują i wspierają uczucie zepsucia w społeczeństwie

Katy znana jest z wierności do swoich przekonań religijnych, które wyniosła z domu. Powszchenie wiadomo, że artyskta ma wytatuowanego na ciele Jezusa i wiele czasu poświęca też na nawracających rozmowach ze swoim mężem, Russelem Brandem (36 l.). Angielski komik zanim poznał Perry nie był bowiem wzorem cnót. Od czasu, kiedy para zaczęła się spotykać Russel przestał nawet opowiadać dowcipy wyśmiewające wierzących.

W książce znajdą się rady dla Katy. Podobno rodzicom Katy niezbyt przypadł do gustu pierwszy kawałek ich sławnej córki o przewrotnym tytule I Kissed A Girl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE