Mama Radka Majdana: Syneczkowi i jego ukochanej Małgorzacie Rozenek upiekę indyka w pomarańczach!

2014-04-19 4:00 Medzia

To będą najpiękniejsze święta Radka Majdana (42 l.). Były bramkarz spędzi je w rodzinnym domu w Szczecinie razem z ukochaną Małgorzatą Rozenek (36 l.) i jej dziećmi. Mama sportowca nie może doczekać się odwiedzin. Specjalnie dla przyszłej synowej przygotuje pysznego indyka w pomarańczach.

- To będą niezwykłe święta - cieszy się Halina Majdan.

Już nikt nie ma wątpliwości, że Małgosia i Radek się kochają. Nie dziwi więc, że razem spędzą święta. Ale tym razem sportowiec zabiera ukochaną i jej synów Tadeusza (4 l.) i Stasia (8 l.) do rodzinnego domu w Szczecinie.

- W tym roku na święta Radek przyjedzie z Małgosią i dziećmi do nas do domu. To będzie pierwszy raz, kiedy ona nas odwiedzi - wyznaje w rozmowie z "Super Expressem" Halina Majdan. - Bardzo się cieszymy. Radek u boku Małgosi jest bardzo szczęśliwy, co po nim widać, a ja się cieszę jego szczęściem. To będą niezwykłe święta. Nawet tata Radka będzie, a rzadko bywa - dodaje.

Zobacz też: Ksiądz uczył się sprzątać od Małgorzaty Rozenek?! Perfekcyjna Pani Domu może być patronką dobrego sprzątania?

Pani Halina od kilku dni myśli o potrawach, które poda w Wielkanoc. Chce jak najlepiej ugościć przyszłą synową.

- Na stole znajdzie się indyk w pomarańczach, jajeczka z majonezem, pieczony schab i boczek. Wszystko będę robić sama - zapewnia pani Halina.

Dom też już przygotowany, aż lśni. Mama Radka nie boi się testu białej rękawiczki, znanego z programu Rozenek "Perfekcyjna pani domu".

- Ja zawsze mam czysto i posprzątane, lubię mieć porządek, lubię sprzątać - podkreśla.

Kto ma najładniejszą PUPĘ? GŁOSUJ

Polub sel.pl na Facebooku