Mama Seweryna z "Rolnika" niedługo przed śmiercią szukała miłości w TVP [ZDJĘCIA]

2019-11-19 16:00 MGa, JM
Mama Seweryna z Rolnik szuka żony niedługo przed śmiercią brała udział w programie TVP
Autor: Materiały prasowe Pani Danuta Nowak wystąpiła w show "Pierwsza randka"

Pani Danuta Nowak (+57 l.), mama Seweryna (29 l.) z 6. edycji "Rolnik szuka żony", wystąpiła w show "Pierwsza randka" na TVP2. Lektor przedstawił ją jako... wesołą wdówkę. Niestety kobieta zmarła niedługo później po ciężkiej chorobie.

Seweryn Nowak z "Rolnik szuka żony" to bez wątpienia najpopularniejszy uczestnik obecnej edycji programu TVP1. Jego rozstanie z Marleną Bazylczuk (22 l.) rozpaliło widzów do czerwoności. Kto wie, co jeszcze czeka nas w finałowym odcinku, gdzie tych dwoje spotka się przed obliczem Marty Manowskiej? Jak udało nam się dowiedzieć, Seweryn nie jest pierwsza osobą w swojej rodzinie, która szukała miłości w TVP. Okazuje się, że jego świętej pamięci mama, która zmarła nagle w grudniu zeszłego roku też zgłosiła się do programu dla singli!

Pani Danusia Nowak była bohaterką programu "Pierwsza randka", dokładnie w 1 odcinku 2 serii. Zgłosiła się tam kilka lat po samobójczej śmierci męża. - Po śmierci męża długo nie mogłam się otrząsnąć. To trwało prawie dwa lata. W końcu zrozumiałam, że nie mogę stać się taką osobą, która będzie smutna do końca życia. Zresztą patrzenie na mnie taką było też trudne dla dzieci. Nie tylko dla siebie, ale i dla nich chciałam stać się pogodną, radosną osobą – tłumaczyła tuż po nagraniach.

W "Pierwszej randce", mama Seweryna z "Rolnik szuka żony 6" poznała Wiesława, z którym jednak nie ułożyła sobie życia, bo już na wstępie zraził ją jego nałóg – palenie papierosów. - Nie był w jej typie, zresztą mama po śmierci taty poszukiwała mężczyzny podobnego do niego, z którym mogłaby spędzić resztę życia. Podróżowała, umawiała się na spotkania i chyba nie trafiła na tego idealnego, gdyż tym ideałem był nasz Tata Grzegorz, z którym spędzili razem 26 lat jako małżeństwo – wyjaśnia nam Natalia, siostra Seweryna Nowaka, którą widzowie mieli okazję poznać w jednym z odcinków "Rolnika".

Seweryn, tak jak jego mama najwyraźniej nie ma szczęścia do kamer telewizyjnych. Jego nowa dziewczyna pochodzi z tych samych okolic co on i oboje wierzą, że uda im się zbudować szczęśliwą rodzinę i z sukcesami prowadzić Agroturystykę u Grzegorza i Danusi w Chwalimiu – pensjonat nazwany tak na cześć zmarłych rodziców rolnika. Wszystko jednak w  swoim czasie, a nie od razu...

Zobacz też: TYLKO U NAS! To tutaj nagrywają "Rolnik szuka żony". Co za luksusy! [ZDJĘCIA]