Manowska pokazała chłopaka. Wiemy, kim jest i co robi

2020-03-26 5:20 JM, md
Manowska w kwarantannie. Co się dzieje z gwiazdą TVP?
Autor: Akpa Manowska w kwarantannie. Co się dzieje z gwiazdą TVP?

Ależ to sensacja! Marta Manowska (35 l.) w końcu pokazała zdjęcie swojego ukochanego. Śmiertelny wirus rozdzielił ją z Adamem. Prezenterka przebywa właśnie na kwarantannie nad morzem i tęskni. I to tak bardzo, że w chwili słabości wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie apartamentu z romantycznym widokiem na góry oraz patrzącego na ten widok przystojnego mężczyznę.

Ów facet to właśnie Adam, dźwiękowiec, którego poznała przed dwoma laty na planie pierwszego odcinka popularnego show TVP. Ona stawiała pierwsze kroki na planie „Sanatorium”, on drążącą ręką przypinał jej mikroport i przekładał kabelki pod sukienką.

Pierwszą osobą, która zauważyła, że tych dwoje raził miłosny piorun, był Cezary Mocek (†67 l.) – nieżyjący już uczestnik programu. To on w pewnym momencie zrobił Marcie i Adamowi zdjęcie, kiedy ukradkiem się całowali, a potem dał im je w prezencie. Jeśli wierzyć temu, co mówią uczestnicy show, para zawiesiła je na honorowym miejscu w swoim mieszkaniu.
Kiedy do mediów przedostała się informacja o nowej miłości Marty, Adam błyskawicznie ukrył swoje konta społecznościowe w internecie i usunął zdjęcia. Wiadomo tylko, że jest od niej młodszy o około pięć lat, ale dojrzałością i umiejętnością okazywania uczuć przewyższa wszystkich poprzednich chłopaków prezenterki. Oboje kochają podróże, zdrowe jedzenie i sport. Podczas ostatniej podróży do Paryża zaręczyli się i planują ślub.

Marta od dawna marzyła o wielkiej miłości. – Lubię, gdy spada jak grom z jasnego nieba. I być może miłość powinna zrodzić się z przyjaźni, co daje jej trwały fundament, ale mnie się taka nigdy nie przytrafiła. U mnie zawsze był piorun, a dopiero potem przychodziła przyjaźń. W miłości nie kieruję się rozsądkiem, ale uczuciem – mówiła niedawno.
Dziś może uważać się za wielką szczęściarę.

Najnowsze