Manuela Gretkowska WYPROWADZA SIĘ PO WYBORACH! Pozbywa się majątku, co za ceny!

2020-07-13 12:22 wp
Manuela Gretkowska wyprowadza się po wyborach
Autor: AKPA Manuela Gretkowska wyprowadza się po wyborach

Słynna pisarka Manuela Gretkowska (56 l.) wyprowadza się po wyborach! Autorka pozbywa się majątku, a ceny zwalają z nóg. W najnowszym wpisie na Facebooku oznajmiła, że sprzedaje piękny dom. Nie spodobał jej się wynik wyborów 2020? Sami zobaczcie!

Manuela Gretkowska nigdy nie owija w bawełnę i śmiało mówi co myśli. Swoje mocne zdanie niejednokrotnie wyrażała też w sprawie wyborów 2020. Odważnie zdemaskowała Szymona Hołownię i bez wahania rozpływała się nad Rafałem Trzaskowskim. II turę wyborów prezydenckich wygrał Andrzej Duda, a słynna pisarka wyprowadza się za granicę i pozbywa się majątku. Spójrzcie tylko na te ceny!

Manuela Gretkowska wyprowadza się po wyborach

Gretkowska ogłosiła na swoim profilu facebookowym, że sprzedaje "dom typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym". Autorka podała też powód - wyjeżdża za granicę. Pisarka zachwala swoją posiadłość i podaje szczegóły całego domostwa: - Pow. 110m, (3 pokoje, 2 łazienki, salon z kuchnią) działka 900. Garaż ze strychem, piękny ogród, bambusowy zagajnik, platan osłaniający drewniany taras) wspaniali sąsiedzi przy ulicy o takiej samej zabudowie. Całość wyceniła na 750 tys. złotych, co za ceny! Jak myślicie, co skłoniło ją do takiej decyzji?

Wieczór Wyborczy (12 VII)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze