Marcelina Ziętek, dziewczyna (?) Piotra Żyły, prosi o NIETYPOWĄ RZECZ. Piotrek to widział?! [WIDEO]

2020-07-31 17:18 wp
Marcelina Ziętek, dziewczyna (?) Piotra Żyły, prosi o NIETYPOWĄ RZECZ. Piotrek to widział?! [WIDEO]
Autor: Instagram @marceepan Marcelina Ziętek, dziewczyna (?) Piotra Żyły, prosi o NIETYPOWĄ RZECZ. Piotrek to widział?! [WIDEO]

Niespodziewane wieści! Wszystko wskazuje na to, że Piotr Żyła ma nową dziewczynę. Zaskakującą informację przekazał portal Pudelek.pl. Jest nią Marcelina Ziętek, która w instagramowym wideo prosi o nietypową rzecz! Jak myślicie, co to może być? Piotrek to widział?! Ciekawe co on na to... Sprawdźcie nasze wideo!

W sieci zawrzało na wieść o nowym związku słynnego skoczka narciarskiego Piotra Żyły (33 l.) z młodziutką celebrytką Marceliną Ziętek (22 l.) znaną m.in. z serialu "19+". Para ma spotykać się od wielu miesięcy, a w sieci pojawiły się dowody na ich bliską relację. Ten zaskakujący romans skomentowała nawet wściekła Justyna Żyła. Nic dziwnego, skoro jej były mąż wyleguje się o poranku z młodą pięknością. Czyżby Justynę ruszyła zazdrość? Tego nie wie nikt, jednak powody do takich emocji są niepodważalne. Marcelina Ziętek publikuje zdjęcia i krótkie filmiki, na których widać fragmenty ciała jej nowego wybranka. Justyna Żyła na pewno rozpoznała byłego męża po stopach! Jednak to nie wszystko. Teraz, Marcelina Ziętek,  prosi o nietypową rzecz. Nagrała nawet specjalne wideo, które możecie zobaczyć poniżej. Myślicie, że Piotrek to widział?! Jeśli tak, to ciekawe czy spełni prośbę swojej domniemanej ukochanej? Kobieta śpiewa:

Zabierz mnie do sanatorium, dość mam deszczu w weekend i upalnych wtorków
Męczy mnie stolica, chcę by stała w ogniu
WWA nie spłonie nigdy, ogień stałby w korku.

Domniemana dziewczyna Piotra Żyły prosi: Zabierz mnie do sanatorium

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze