Marcin Dubieniecki otwiera KANCELARIĘ w CHICAGO

2012-01-12 10:23 ama

Marcin Dubieniecki marzy o karierze prawniczej za oceanem - chce otworzyć kancelarię w Chicago. Marta Kaczyńska zostanie w Polsce - to oznacza, że widywać się będą jeszcze rzadziej niż dotychczas.

Marcin Dubieniecki najpierw postanowił skupić się nad rozwojem kariery w kraju. W tym celu przeprowadził się do Warszawy, gdzie otworzył kancelarię w nowym apartamentowcu na Powiślu. Marta Kaczyńska wraz z dziećmi została w Trójmieście, przez co rodzina spędzała czas tylko w weekendy.

Jak donosi "Na żywo"wspólnie spędzanego czasu będzie jeszcze mniej - Dubieniecki chce przenieść się do Stanów Zjednoczonych, aby tam udzielać porad prawniczych.

Jego decyzja spowodowana jest ostatnimi wydarzeniami - łamaniem przepisów drogowych, prowadzeniem bez prawa jazdy oraz skandalicznymi wypowiedziami. Właśnie za to toczą się przeciwko niemu dwie sprawy w sądzie - jedna dotyczy prowadzenia bez prawa jazdy oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej, a druga - ta poważniejsza - odnosi się do wypowiedzi dla "Polityki" i "Dziennika Bałtyckiego".

Dubienieckiemu, za jego niewybredne słownictwo grozi nawet wydalenie z zawodu!

Nic dziwnego, że postanowił spróbować w Chicago, gdzie być może mniej ludzi słyszało o jego wybrykach.

Jak twierdzi informator "Na żywo" Marta Kaczyńska najprawdopodobniej nie przeprowadzi się wraz z mężem. Oznacza to związek na odległość, a te, jak wiadomo często kończą się rozstaniem. Podobno Kaczyńska już czuje, że Marcin się od niej oddala.

Czy oznacza to, że szykuje się rozstanie?

Najnowsze