Marcin Prokop przed chwilą przekazał radosną nowinę! Już niedługo jego rodzina się powiększy, widać ciążowy brzuszek [ZDJĘCIE]

2021-03-03 13:36 sylwiab
Marcin Prokop, DDTVN
Autor: AKPA Marcin Prokop, DDTVN

Marcin Prokop (43 l.) pilnie strzeże prywatności swojej rodziny. Tym razem szczęśliwy prezenter DDTVN postanowił zrobić wyjątek i przed chwilą przekazał fanom radosną nowinę. "Chciałem, żebyście dowiedzieli się ode mnie, a nie z plotkarskich mediów (...)" - zaczął Marcin Prokop. Fani natychmiast ruszyli z gratulacjami pod najnowszym zdjęciem dziennikarza! Ale to, jaka jest prawda, zaskoczy wielu.

Marcin Prokop już od 18-stu lat jest w szczęśliwym związku z Marią Prażuch. Para pobrała się 10 lat temu i od 15-stu lat wychowuje córkę Zosię. Prezenter DDTVN od dawna strzeże prywatności swojej rodziny, a twarz jego córki ostatni raz pokazał, gdy była jeszcze niemowlakiem. Dziś Zosia jest już nastolatką i po zdjęciu, które opublikował dziennikarz widać, że wzrost odziedziczyła po tacie! 

NIE PRZEGAP: Niestety, z mamą Anny Przybylskiej nie jest dobrze! Trafiła do szpitala, smutne wiadomości

Na temat ich prywatnego życia niewiele wiadomo, bo Prokopowie stronią od mediów i nie udzielają wspólnych wywiadów. Ostatnio jednak żona Marcina Prokopa zrobiła wyjątek dla swojej przyjaciółki dziennikarki Beaty Sadowskiej i zgodziła się na wywiad, w którym zdradziła nie tylko kulisy swojego życia prywatnego, ale także informacje o tym, że przez lata walczyła z bardzo poważną chorobą. Wywiad znajdziecie >>tutaj<<.

Marcin Prokop przekazał radosną nowinę! Prezenter DDTVN przekazał, że niedługo znowu zostanie ojcem!

Teraz Marcin Prokop poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych, że zostanie tatą.

- Chciałem, żebyście dowiedzieli się ode mnie, a nie z plotkarskich mediów. będę miał dzidziusia - napisał Marcin Prokop, a z tagów zamieszczonych pod zdjęciem wynika, że jest bardzo szczęśliwy, i że widać już ciążowy brzuszek!

NIE PRZEGAP: Ślubu nie będzie, Marta Manowska zerwała zaręczyny?! Szokujące doniesienia mediów

Fani natychmiast ruszyli z gratulacjami, a kiedy media zaczęły podawać dalej wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka, Marcin Prokop zedytował swój wpis i wyjaśnił, że to był tylko żart. Rozbawił was?

Zobaczcie zdjęcie prezentera DDTVN niżej! W galerii znajdziecie także zdjęcia Marcina Prokopa z jego żoną i córką.

NIE PRZEGAP: W takich warunkach mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Daleko im do luksusów, dotarliśmy do zdjęć [GALERIA]

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Najsympatyczniejszy duet w telewizji?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze