Marek z "Rolnik szuka żony" ma rocznego syna. Teraz został dziadkiem

2021-03-02 20:46 mga
Marek Walczak z Rolnik szuka żony 3
Autor: Marek Walczak/Facebook Rolnik został dziadkiem

Marek Walczak (49 l.) od jakiegoś czasu tworzy związek z Julią Chmielewską (31 l.). Z dużo młodszą partnerką, rolnik z Folwarku Knopin koło Gietrzwałdu, ma rocznego syna Franka. Jest także ojcem dorosłych już dzieci - syna Adama i córki Karoliny. Ta kilka dni temu urodziła syna, Dumny dziadek pochwalił się tym na Facebooku.

Marek Walczak zyskał sławę dzięki udziałowi w 3. edycji "Rolnik szuka żony". Nie znalazł tam jednak odpowiedniej kandydatki. Na domiar złego podpadł widzom, którzy stwierdzili, że w jego gospodarstwie panuje wielki bałagan. Na szczęście udało mu się trafić na kobietę, z którą stworzył rodzinę. Teraz się mu ona jeszcze powiększyła. Właśnie został po raz pierwszy dziadkiem. Wnuczka urodziła mu córka Karolina, która na co dzień zajmuje się hodowlą i tresurą psów pasterskich. - Od kilku dni jesteśmy najszczęśliwszymi chłopakami na świecie. Wujek, Dziadek i Jelonek pozdrawiają świat - napisał Marek Walczak na Facebooku.

"Rolnik szuka żony" odcinek świąteczny: pokazali NIEŚLUBNE DZIECKO uczestnika! [WIDEO]

Wielkie zmiany w życiu Marka z "Rolnik szuka żony". Zrobił to dla ukochanej

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze