Marina DŁUBAŁA W ZIEMI i ma brudne paznokcie? Jej nowe selfie budzi kontrowersje

2019-08-14 13:13 wp
Marina Łuczenko-Szczęsna
Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski Marina Łuczenko-Szczęsna

Nie od dziś wiadomo, że Marina Łuczenko-Szczęsna (30 l.) lubi się stroić. Jej urocze selfie można podziwiać na profilu instagramowym. Jednak tym razem coś poszło nie tak... przynajmniej tak twierdzą internauci. Jej ostatnie zdjęcie i "brudne" paznokcie budzą kontrowersje. Sami zobaczcie!

Żona Szczęsnego na pewno śledzi najnowsze trendy. Pokazuje to na swoich zdjęciach, na których ubrana jest w szykowne stylizacje. Ostatnio, pozowała w obrzydliwych klapkach. Marinie zdarzało się też wypowiadać na tematy mody i stylu... zwłaszcza jeśli chodzi o Polaków. Jednak tym razem, elegancka partnerka piłkarza podzieliła się zdjęciem, które nie przypadło do końca wszystkim fanom. Wręcz wzbudziło wśród nich obrzydzenie. O co im chodzi?

Jedna z internautek napisała (pisownia oryginalna): - Wszystko wyglada pięknie ale jak zobaczyłam paznokcie to wyglądają jakbyś w ziemi dłubała i Liamem zamki z piasku stawiała. Czyżby pierwsza wpadka pięknej artystki? Na zdjęciu, Marina ma różowe paznokcie z obramowaniem zrobionym ciemnym lakierem. Okazało się, że to po prostu kwestia gustu: - Życie. Dla mnie czaderskie - skwitowała gwiazda. Sami zobaczcie, co sądzicie o takim manicure?

Zobacz także: Żona Szczęsnego zdradziła największą tajemnicę Lewandowskich. Srogie konsekwencje

Najnowsze