Gwiazdor "Policjantki i policjanci" i były antyterrorysta. Kim jest Mariusz Węgłowski?

2021-03-02 23:04 dkow
Gwiazdor Policjantki i policjanci i były antyterrorysta. Kim jest Mariusz Węgłowski?
Autor: Screenshot Facebook Mariusz Węgłowski

Mariusz Węgłowski to aktor z nietypową przeszłością. Fanom znany głównie z roli w serialu "Policjantki i policjanci". Jego media społecznościowe obserwują tysiące fanów! Jednak jego kariera zaskakuje. Kim jest Mariusz Węgłowski?

Mariusz Węgłowski ma na swoim koncie całkowicie skrajne profesje. Szerszej rzeszy fanów znany jest głównie z roli w serialu "Policjantki i policjanci". Jednak jego kariera jest bardzo nietypowa. Czym mężczyzna zjednał sobie miłość fanów? Jego konta na portalach społecznościowych obserwuje ponad 70 tys. osób! Kim jest Mariusz Węgłowski?

Sprawdź też: Halina gwiazdą "Sanatorium miłości"! Fani podzieleni. Mają dosyć kuracjuszki

Mariusz Węgłowski - kim jest?

Mariusz Węgłowski urodził się 8 marca 19733 roku we Wrocławiu. To wschodzący aktor, którego fani oglądać mogą w serialu "Policjantki i policjanci", gdzie gra jednego z głównych bohaterów - Mikołaja Białacha. Węgłowski wciela się w tę rolę od 2014 roku. Jednak to nie jego jedyne występy na szklanym ekranie! Aktor zagrał również w takich tytułach jak ,,Fala zbrodni’’, ,,Święty’’, ,,Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny’’, ,,Pokój 112. Policjantki i policjanci’’ oraz ,,25 lat niewinności. Sprawa Tomasza Komendy’’. Większość wymienionych produkcji łączy tematyka. Jest ona wyjątkowo bliska Węgłowskiego. Zanim został aktorem był... policjantem! Co więcej - komandosem. Nabyte w poprzednim zawodzie umiejętności wykorzystuje w serialowych produkcjach. Wystąpił także w "Tańcu z gwiazdami"! Prywatnie jest szczęśliwym mężem. 

Zobacz też: Zaszczepiona Krystyna Janda jest szczęśliwa: Nie mam zamiaru nic tłumaczyć

Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze