Martyna Wojciechowska szykuje się do ślubu? Wyciekły dowody

2020-07-07 7:26 doll
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Autor: AKPA Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Martyna Wojciechowska (46 l.) i Przemek Kossakowski (48 l.) robią wiele, by szczegóły ich związku nie rozgrywały się na oczach tysięcy fanów. Dlatego też dość lakonicznie mówią na swój temat, jedynie przemycając dyskretne aluzje w niektórych sytuacjach. Wszystko wskazuje na to, że ich związek niedługo wkroczy na nowy etap. Szykuje się ślub?!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są sobie pisani: obydwoje lubią ryzyko i przygodę, a pasja podróżnicza i dziennikarska niejednokrotnie wpędzała ich w całkiem poważne kłopoty. Jest też druga strona medalu: i oni chcą poczucia stabilizacji oraz po prostu miłości. Nic więc dziwnego, że dwójka ludzi z tak oryginalnymi zajęciami pasuje do siebie idealnie. Późną wiosną pojawiły się informacje, jakoby Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski już się zaręczyli: Wojciechowska i Kossakowski zaręczeni? Co za wpadka!

Obydwoje skrzętnie unikają zabierania głosu w tej sprawie, ale portal Pudelek opublikował zdjęcia, na których widać srebrny krążek na palcu lewej dłoni Wojciechowskiej. To raczej pierścionek zaręczynowy, bo partner Martyny Wojciechowskiej nie ma podobnej ozdoby, która mogłaby uchodzić za obrączkę. Po drugie, Martyna Wojciechowska nosi go na lewej, nie prawej dłoni. Pierścionek Wojciechowskiej jest faktycznie nietypowy: wygląda skromnie i futurystycznie, jest też pozbawiony kamieni ozdobnych.

Wojciechowska zachwala Kossakowskiego. Te słowa mówią wszystko

Wszystko wskazuje więc na to, że Martyna Wojciechowska szykuje się do ślubu! Znając jej skrytość, o tym zapewne dowiemy się po fakcie...

Szymon Czerwiński: Wymyślił swoją własną kiełbasę! #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze