Martyna Wojciechowska drżała o życie ukochanego taty. Apeluje do fanów po tym, jak zaszczepiła siebie i córkę przeciwko covid-19

2021-07-02 18:00
Martyna Wojciechowska ze swoim ojcem
Autor: Instagram @martyna.world Martyna Wojciechowska ze swoim ojcem

Martyna Wojciechowska cieszy się, że ona i jej córka Marysia są już zaszczepione przeciwko covid-19. Pokazała zdjęcie, jak igła wbija się w jej oryginalny tatuaż na ramieniu. Dziennikarka i podróżniczka rozpisała się na temat szczepień. "Zaraz rozpęta się burza w komentarzach" - jak sama zauważyła, ale gwiazda postanowiła wyznać, że ufa lekarzom. Jej ukochany tata nie zdążył przyjąć szczepionki zanim zachorował i Wojciechowska bardzo bała się o jego życie. Przeczytaj poruszający apel Martyny Wojciechowskiej. Sprawdź, co myśli na temat szczepień.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie, które przedstawia moment przyjęcia przez nią szczepionki przeciw covid-19. Jej córka Marysia uczyniła to samo. Dziennikarka przedstawiła historię różnych szczepionek, jakie przyjmujemy przez całe życie. Opowiedziała o tym, jakie to dla niej ważne: - I wiem, że zaraz rozpęta się burza w komentarzach, bo mamy skłonności do bycia ekspertami w każdym temacie. Ja jednak ufam przede wszystkim lekarzom. A Covid-19 to poważna, często śmiertelna choroba.

Wojciechowska wyznała, że liczy się dla niej zdrowie i bezpieczeństwo swoich bliskich. Jej ukochany tata nie zdążył się zaszczepić zanim zachorował. Dziennikarka przyznała, że ona i jej rodzina przez wiele dni obawiali się o jego życie. Ojciec Martyny Wojciechowskiej usłyszał od córki wiele czułych słów z okazji swojego święta. Wtedy podróżniczka opublikowała ich wspólne zdjęcie i napisała:

- Kochany Tata Stasio!❤️DZIŚ DZIEŃ OJCA, albo żeby było ładniej: DZIEŃ TATY! Gdyby nie On, prawdopodobnie nie pokochałabym tak mocno motoryzacji i sportów ekstremalnych, bo to właśnie Tata zaszczepił we mnie tę miłość od najmłodszych lat. Zawsze mi kibicował, nawet wtedy kiedy inni pukali się w głowę na moje „męskie” pasje. Dał mi wolność. Ale też z nikim się tak nie sprzeczałam jak z Tatą🙈To po Nim jestem tak uparta i zdeterminowana (czasem wręcz brawurowa) żeby realizować najbardziej szalone plany.

Wojciechowską potrącił samochód! Dziennikarka opublikowała nagranie

ZOBACZ: Juliusz Machulski w żałobie. Nie żyje aktor znany z "Kilera". Bliscy w szoku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE