Marzena Kipiel-Sztuka walczy z ciężką chorobą. To bardzo męczy Halinkę Kiepską

2021-04-08 6:00 deck
To za tym tak bardzo teskni
Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska To za tym tak bardzo teskni

Ostatnie miesiące pandemii dają jej się we znaki. Marzena Kipiel-Sztuka (56 l.) ma chore płuca, przez co jak ognia boi się zakażenia Covidem. W dodatku zmaga się z depresją, a przez samotność jej stan się pogarsza. A ona marzy tylko jednym - by w końcu wyjść z domu, spotkać się z przyjaciółmi jak kiedyś, na piwie.

Gwiazda "Świata według Kiepskich" samotnie spędziła tegoroczną Wielkanoc. Marzena Kipiel-Sztuka przed świętami źle czuła.

- Odmówiłam wszelkich zaproszeń, tym bardziej, że byłam przeziębiona, osłabiona i miałam podwyższoną temperaturę. To zapewne była grypa. Ale czasy mamy takie, że lepiej nie kusić niepotrzebnie losu. Im mniej kontaktów, tym lepiej - powiedziała aktorka.

ZOBACZ TAKŻE: Tak dziś wygląda córka Hanny Lis. Będziecie w szoku. Urodą przebiła nawet mamę. Właśnie została modelką [ZDJĘCIA]

Marzena Kipiel-Sztuka codziennie drży o swoje zdrowie.

- Mam przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, od lat cierpię też na nadciśnienie - wyznała w "Twoim imperium" i pożaliła się na pandemię: - Źle sypiam, jestem zmęczona i coraz bardziej zdołowana.

Jak na zbawienie czeka więc na szczepienie.

- Nie chcę ciągle kisić się w czterech ścianach. Brakuje mi kontaktów z drugim człowiekiem, spacerów, pójścia do pubu na piwo - marzy jej się.

ZOBACZ TAKŻE: Maryla Rodowicz po szczepieniu. Wystąpiły powikłania. Jak czuje się gwiazda? TYLKO U NAS

Na razie cieszy się, że za kilka tygodni wraz z ekipą wrócą na plan "Kiepskich". To będzie dla niej namiastka normalności. Aktorka zapewnia jednak, że wbrew temu, o czym rozpisywała się niedawno prasa, jej sytuacja finansowa jest stabilna.

- Nie jestem zadłużona i mam co jeść. A w świat poszła informacja, że żywię się karmą dla psów i nie mam pieniędzy na papierosy - dementowała niedawno. 

Groby aktorów "Świat według Kiepskich"
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze