Marzena Rogalska zabrała głos po przykrych wydarzeniach. Jest załamana: "To niesprawiedliwe"

2021-02-23 12:21 wp
Marzena Rogalska zabrała głos po przykrych wydarzeniach. Jest załamana: To niesprawiedliwe
Autor: AKPA Marzena Rogalska zabrała głos po przykrych wydarzeniach. Jest załamana: "To niesprawiedliwe"

Marzena Rogalska nie ma łatwego czasu. Ostatnio zaskoczyła wszystkich informacją, że po 12 latach współpracy z Telewizją Polską, odchodzi z pracy. Nie obyło się bez łez. Była prowadząca "Pytanie na śniadanie" ponownie przekazała informacje o przykrych wydarzeniach. Marzena Rogalska jest załamana: "To niesprawiedliwe" - czytamy.

Marzena Rogalska odeszła z TVP, o czym poinformowała kilka dni temu. Jakiś czas później udzieliła wywiadu swojej znajomej, Beacie Sadowskiej, w którym polały się łzy. Od tamtej pory dziennikarka milczała w social mediach i nie odnosiła się więcej do swojego odejścia z Telewizji Polskiej. Tym razem Marzena Rogalska ponownie zabrała głos. Zrobiła to na Facebooku, gdzie wyznała, że jest załamana: "To niesprawiedliwe" - napisała. O co chodzi?

Marzena Rogalska zabrała głos po przykrych wydarzeniach

Była telewizyjna partnerka Tomasza Kammela, zaapelowała do fanów by pamiętali o... seniorach. Chodzi o psich przyjaciół, którzy nie mają domów. We wpisie wspomniała ze wzruszeniem Romea i Julię: 

Próbuję napisać ten post od południa i nie mogę. Co zacznę, przerywam, bo ryczę... Ta para piesków na zdjęciach to Romeo i Julia. Kiedyś współprowadząc z „Warszawski Dzień Zwierząt” zobaczyłam ich i się zakochałam, przepadłam. Obiecałam, że nie spocznę dopóki nie będą miały domu pełnego miłości - zaczęła.

ZOBACZ: Rozpalała zmysły i kusiła gigantycznym biustem! U szczytu sławy zniknęła. Co się stało z Danutą Lato? [GALERIA]

Pieski znalazły dom. Przygarnęła je para młodych ludzi, którzy na bieążaco zdawali relację z życia czworonożnych przyjaciół. Niestety, kilka dni temu zdrowie Julii pogorszyło się:

Kilka dni temu Julcia trafiła do szpitala, poczuła się gorzej, wysoki poziom białych krwinek, stan zapalny, woda w płucach... Niech walczy, kibicowałyśmy, ma o co, tyle czekała z Romkiem w schronisku, zresztą za chwilę przeprowadzają się do większego mieszkania z ogródkiem! Romuś wył z rozpaczy pod nieobecność Julci, która wreszcie wczoraj wróciła do domu. Słabiutka... bezradna, jak to często bywa w chorobie.

Przykry koniec romantycznej historii

Niestety, Julia wróciła do swojego Romea, ale dwoje zakochanych rozłączyła śmierć suczki: - A dzisiaj... dzisiaj o 11.39 dostałam sms: Marzenka, Julcia została przed chwilą uśpiona. Agresywna białaczka... - napisała w poniedziałek poruszona Marzena Rogalska.

Dodała też, że to niesprawiedliwe i nie może się z tym pogodzić: - To niesprawiedliwe, nie minął nawet rok, odkąd Romek i Julcia mają normalny dom... Minęło zaledwie 8 miesięcy! Siostra mnie pociesza, że należy docenić i to. Doceniam.

SPRAWDŹ: Specjalne pożegnanie Marka "Krzykacza" Pawłowskiego wyciska łzy! "Kochał życie. Odszedł na zawsze"

Prezenterka zaapelowała do fanów: - Jeśli przyjdzie Wam do głowy adopcja zwierzaka, błagam, pomyślcie najpierw o seniorach, to jest super towarzystwo, które ma dużo do zaoferowania człowiekowi. Przekochane. Mądre. I proszę, trzymajcie razem ze mną kciuki za Romka, który stracił dzisiaj miłość swojego życia...

Tak mieszka Tomasz Kammel. Żyje jak król. Nie uwierzycie, co ma w domu!
Najnowsze