"Rolnik szuka żony": Imprezowicz z Sopotu w nowej roli! Jego pseudonim zwala z nóg! Gwiazdor wystąpi na MMA

2021-01-22 14:42 dkow wp
Rolnik szuka żony 7, Imprezowicz z Sopotu
Autor: Instagram @mateusz_rolniq / @rolnikszukazonytvp Rolnik szuka żony 7, Imprezowicz z Sopotu

Przyszedł czas na nowe wyzwania. Były uczestnik kultowego programu stacji TVP "Rolnik szuka żony", znany widzom jako Imprezowicz z Sopotu, postanowił sprawdzić się na ringu! Mateusz Kisiel (28 l.) zawalczy na charytatywnej gali Marcina Najmana (41 l.) VIP MMA. "Nie chcę być smutasem!"

Cóż za nowina! Mateusz Kisiel znany jako Imprezowicz z Sopotu, który brał udział w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" podzielił się zaskakującą informacją. Kandydat Magdy lubił szokować, a jego zachowanie średnio przypadło do gustu widzom programu. Na fali sławy z "Rolnika..." Mateusz pnie się ku sławie. Tym razem jednak wystąpi w zupełnie nowej roli!

Sprawdź też: Pogrzeb Marii Koterbskiej. Urna z prochami artystki i wzruszające wspomnienia księdza [RELACJA]

"Staram się robić ruchy, żeby nie dostać w czerep na ringu"

Wschodzący celebryta poinformował, że weźmie udział w charytatywnej gali MMA, organizowanej przez samego Marcina Najmana! Jak napisał na swoim Instagramie: Nie jestem fajterem, tzn teraz trochę jestem, a w byciu fajterem najbardziej zajebistą rzeczą jest wymyślenie sobie potężnej ksywki. Jego ksywka to zdecydowanie odkrywczy pomysł! Pseudonim, zapisany oczywiście wielkimi literami, brzmi... "ZABIJACZ". Ten pseudonim zwala z nóg. Jak myślicie, skąd czerpał inspirację? 

Były uczestnik show "Rolnik szuka żony" wyznał, że niełatwo jest przygotować się do tak ważnego wydarzenia, kiedy w tym samym czasie pracuje się na pełen etat w gastronomii. Zanim internauci mieli szansę skrytykować decyzję Mateusza, mężczyzna odpowiedział im w tym samym wpisie: Tylko od Ciebie zależy czy w życiu jesteś graczem czy obserwatorem. [...] Ludzie mylą chęć do życia z hedonizmem. [...] Robię to co lubię i czuję, że żyję, a Ty czujesz że żyjesz?

Ależ to pełne motywacji słowa! Magda chyba pożałuje, że nie wybrała Imprezowicza z Sopotu. Czy to oznacza, że Mateusz Kisiel widzi się również w roli trenera rozwoju osobistego ze specjalizacją coaching i mentoring? Gala zapowiedziana została na 13 lutego 2021 roku!

Rolnik szuka żony 7. Porażki miłosne i wielka nadzieja na szczęśliwy związek
Najnowsze