Mąż Kasi Skrzyneckiej zrobił jej komiczne zdjęcie. Skupił się na dekolcie. Fani płaczą ze śmiechu

Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki
Autor: AKPA Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka od 12 lat jest żoną Marcina Łopuckiego, mistrza Polski i Europy w fitnessie. Para wciąż udowadnia, że każdego dnia są w sobie zakochani. Małżonkowie publikują zdjęcia i zachwycają się sobą nawzajem. Skrzynecka bawiła się z ukochanym na urodzinach u przyjaciół. Poprosiła męża o zrobienie fotki, ale efekt końcowy powalił ją na kolana. Marcin Łopucki skupił się na dekolcie żony. Zobaczcie zdjęcie, przez które fani Skrzyneckiej płaczą ze śmiechu!

Katarzyna Skrzynecka 19 czerwca 2009 wyszła za mąż za Marcina Łopuckiego, mistrza Polski i Europy w fitnessie, z którym związana jest od 2007. Para ma córkę Alikię Ilię (10 l.). Małżonkowie zachwycają się sobą w sieci i publikują wspólne zdjęcia. Aktorka i jej mąż wydają się być również najlepszymi przyjaciółmi. Wspierali się w trudnym czasie, gdy Skrzynecka nie była w najlepszej kondycji i złapała doła.  Para bawiła się ostatnio na imprezie urodzinowej u przyjaciół. Skrzynecka wyglądała obłędnie w czerwonym komplecie. Wyeksponowała swój biust, co nie umknęło jej mężowi. Gdy aktorka poprosiła go o zrobienie zdjęcia, mężczyzna skupił się na dekolcie:

Gdy na urodzinach u przyjaciół prosisz męża: "Zrób mi chociaż jedno jakieś fajne zdjęcie, bo wciąż ja robię wszystkim, a sama nie mam..." 🤣🤣🤣 No to mi zrobił - skwitowała aktorka. 

Fani Skrzyneckiej zachwalają perspektywę męża i nie mogą powstrzymać śmiechu. Udany żart?

Doda rozstała się z mężem

ZOBACZ: Olga Frycz w ciąży. Nie boi się samodzielnego macierzyństwa. Zdradziła płeć i imię dziecka!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze