Mąż Kożuchowskiej miał romans z Patrycją Markowską!

2020-06-30 12:37 doll
Patrycja Markowska, Bartłomiej Wróblewski i Małgorzata Kożuchowska
Autor: AKPA Patrycja Markowska, Bartłomiej Wróblewski i Małgorzata Kożuchowska

O tych czasach pewnie pamięta niewielu. Jak przypomniał magazyn „Dobry Tydzień”, Patrycję Markowską (41 l.) oraz Bartka Wróblewskiego, męża Małgorzaty Kożuchowskiej (49 l.), łączyło kiedyś coś więcej… Związek rozpadł się, gdy Wróblewski spotkał swoją przyszłą żonę.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski uchodzą za jedno z lepiej dobranych małżeństw świata show biznesu. Aktorka starannie chroni prywatność, unikając pokazywania się z mężem na imprezach. Wróblewski, który pracował jako dziennikarz TVP, raczej nie chce brylować na ściankach. Co ciekawe, i tak świetnie radzi sobie w biznesie: założył agencję ochrony i teraz dba o bezpieczeństwo osób i firm.

Być może Bartek Wróblewski sparzył się na brylowaniu w show biznesie, gorzko wspominając związek z Patrycją Markowską. „Dobry Tydzień” przypomniał ich relację, pisząc, że od początku było im trudno: Markowska miała za sobą już płytowy debiut, na dodatek miała łatkę „córki Grzegorza”.

„Byli jak ogień i woda. Ona miała w sobie spontaniczność i nutkę szaleństwa. Przeżywała wówczas fazę buntu. Wyrwała się spod opiekuńczych skrzydeł rodziców, poszukiwała własnej drogi. Chciała udowodnić całemu światu, że jest nie tylko córką znanego muzyka” - czytamy.

ZOBACZ TEŻ: Patrycja Markowska: "Ludzie sprawdzają się dopiero w trudnych warunkach"

„Dobry Tydzień” pisze także, że Wróblewski szybko zdobył sympatię rodziców Patrycji, a ta przelewała swoje uczucia do niego na teksty piosenek. Podobno nawet dochodziło do tego, że nazywała go swoim „narzeczonym”… Tymczasem Wróblewski wolał być w cieniu i nie pociągało go bycie na świeczniku. Markowska z kolei odbierała to jako brak zaangażowania w związek.

Ostatecznie ten rozpadł się, gdy dziennikarz spotkał Małgorzatę Kożuchowską. Na pokładzie samolotu lecącego na pogrzeb Jana Pawła II zobaczył ją po raz pierwszy i dosłownie oszalał z miłości. To uczucie trwa już od 15 lat...

Patrycja zaś znalazła spokój u boku Jacka Kopczyńskiego. Są ze sobą od kilkunastu lat i chociaż w pewnym momencie spekulowano, że wzięli ślub, nigdy tego nie potwierdzili.

Hanna Bakuła o LGBT: Kościół powinien się zająć swoimi sprawami #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze