Meghan Markle przerosła rola księżnej? Znamy powód!

2020-05-23 20:58 wp
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: REX/Shutterstock/EAST NEWS

Meghan Markle (39 l.) i Książę Harry (36 l.) to gorący duet, który od samego początku budził spore kontrowersje. Ich związek i próby wprowadzenia nowych zwyczajów na dwór królewski nie skończyły się dobrze. Małżeństwo opuściło Wielką Brytanię, a także odeszło z rodziny królewskiej. Znamy powód!

Na początku roku Meghan i Harry ogłosili, że odchodzą z rodziny królewskiej. Powodów było naprawdę wiele, jednak co tak naprawdę wpłynęło na ich decyzję? Ekspertka Katie Nicholl w jednym z wywiadów wyznała, co wpłynęło na decyzję Markle. Okazuje się, że rola księżnej po prostu ją przerosła! Jak twierdzi specjalistka, żona Harrego nie była przygotowana do pełnienia tak poważnej funkcji. Powodem ma być aktorstwo: - Jako aktorka przywykła do tego, że ktoś robił jej zdjęcia. Niestety ktoś jej błędnie zasugerował, że poradzi sobie z życiem na świeczniku właśnie z racji dotychczasowych doświadczeń. To, co ją spotkało, było jednak czymś zupełnie innym - cytuje Nicholl Pudelek.pl.

ZOBACZ TEŻ: Harry i Meghan oddają pieniądze Brytyjczykom!

Choć głośne małżeństwo doczeka się nowego filmu, nie wiadomo czy "drugoligowa aktorka" sobie z nim poradzi: - Nie była w stanie się do tego przygotować. Jej doświadczenie jako drugoligowej aktorki nic nie dało, gdy stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie. Widać było, że spodziewała się czegoś innego, ale nie było to tak proste, jak zakładała - mówiła ekspertka.

ZOBACZ TEŻ: Meghan PRZEGRAŁA W SĄDZIE! Jest z nią coraz gorzej

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

 

Najnowsze