Mejk mieszka w pałacu

2021-03-12 6:07 pam
Mejk mieszka w pałacu
Autor: archiwum prywatne Mejk mieszka w pałacu

Elwira Mejk to kobieta o wielu talentach. Nie tylko fantastycznie śpiewa, pisze piosenki, pielęgnuje ogród, fantastycznie gotuje, ale i nie boi się chwycić za wiadro z farbą i wałek, żeby własnoręcznie pomalować swój piękny dom.

Elwira razem z ukochanym mężem Mariuszem nie próżnują. Dotąd w swoim pięknym domu w Morągu byli gośćmi. Kiedy jednak koronawirus pokrzyżował im plany koncertowe postanowili wziąć się za generalne remonty. Przede wszystkim odświeżyli ściany i sufity oraz meble i dodatki. Efekt końcowy robi naprawdę wrażenie. Elwira i Mariusz życiu są tak samo zgrani jak na scenie, choć w trakcie remontu nie obyło się bez małych sporów.

- Nie lubimy bezczynnie siedzieć w domu, więc żeby jesienne i zimowe wieczory jakoś urozmaicić, rozpoczęliśmy remont, który planowaliśmy od prawie trzech lat i nigdy nie było na to czasu. Szczerze mówiąc myśleliśmy, że wyrobimy się w miesiąc, a zajęło nam to aż trzy - mówi „Super Expressowi” Elwira Mejk.

- Sama wybrałam kolory ścian, zasłon, nowy kolor obić na kanapy. Własnoręcznie zmieniliśmy tapety i pomalowaliśmy ściany. Nie zabrakło też drobnych kłótni. Każde z nas broniło się przed malowaniem odcinka ścian tuż pod sufitem, bo to najtrudniejsze, wymagające większej precyzji elementy, ale ostatecznie przetrwaliśmy ten remont i w gruncie rzeczy nawet świetnie się bawiliśmy - podsumowuje artystka.

Piosenkarka śmieje się, że ma już wprawę w remontach i chętnie podejmie się kolejnych. Na szczęście nie zapomina o muzyce i już planuje kolejne utwory i teledyski.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze