Menadżer Krzysztofa Krawczyka zapowiada nową płytę. Opowiedział o szczegółach

Krzysztof Krawczyk
Autor: AKPA Krzysztof Krawczyk. w 2021 roku miał wystąpić na Festiwalu w Opolu

Śmierć Krzysztofa Krawczyka poruszyła całą Polskę. Artysta, który zmarł wieku 74 lat, został pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Przy grobie legendarnego piosenkarza cały czas przybywa zniczy, które zostawiają zasmuceni fani. Być może pocieszeniem dla nich będą wieści, które przekazał menadżer muzyka.

Na portalu pl.ateleita.org ukazała się wypowiedź Andrzeja Kosmali, który przyznał, że trwają prace na nową płytą „In memoriam Krzysztof Krawczyk". Ma to być pożegnalny krążek zadedykowany zmarłemu artyście. - Chcemy, by w nagraniu udział wzięli wszyscy artyści, którzy żegnali Krzysztofa w katedrze w Łodzi. Ma to mieć formę suity, którą można by też zrealizować na żywo na Lednicy - przekazał portalowi menadżer Krzysztofa Krawczyka. - Andrzej Kosmala mówi, że mają około 700 nagrań, które trzeba zarchiwizować. Pozostało także „550 ścieżek wokalnych, które można wykorzystać do nowych wersji nagrań” - czytamy na portalu. 

NIE PRZEGAP: Osobiste wyznanie Ewy Krawczyk po śmierci męża. "Śpię na jego połowie łóżka"

Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat. Został pochowany na cmentarzu w Grotnikach, blisko Łodzi.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze